استودیو لندن PlayStation در حال ساخت یک بازی آنلاین برای PS5 است

این استودیو به دنبال استخدام طراح ارشد مراحل و برنامه‌نویس هوش مصنوعی برای عنوانی است که به نظر می‌رسد Co-op باشد.

استودیو لندن PlayStation که به خاطر فرنچایز The Getaway و بازی VR جدید Blood and Truth شهرت دارد، مشغول استخدام برای عنوان بعدی خود است. همانطور که در اطلاعیه‌های استخدام قبلی نشان داده بود، این عنوان آنلاین است و برای PS5 عرضه خواهد شد. جایگاه‌های شغلی که در حال حاضر این استودیو به دنبال استخدام برای آن‌ها است، شامل مسئول طراحی شخصیت، مسئول طراحی فنی و برنامه‌نویس ارشد هوش مصنوعی گیم‌پلی در کنار چند جایگاه شغلی دیگر است.

اگرچه هیچ اشاره ای به ژانر این بازی یا اختصاصی بودن آن برای PlayStation VR نشده است، اما تجربه در زمینه توسعه بازی‌های AAA برای این مشاغل الزامی شمرده شده است. طراح ارشد مراحل همچنین می‌بایست با ایجاد تعادل و بهبود «پیشرفت، چالش‌ها و پاداش‌ها در مراحل» به عنوان بخشی از کار خود آشنا باشد. در حالی که این مساله می‌تواند برای ژانرهای بسیاری کاربرد داشته باشد، ممکن است این استودیو به دنبال یک تجربه Co-op باشد تا یک بازی از نوع PvP.

از همه این‌ها که بگذریم، آن‌ها متعهد به کیفیت و «دور هم جمع کردن تیم مناسب برای کمک به پیشرفت» خود هستند. باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی باشیم؛ اما این تنها عنوان بزرگی نیست که سونی در حال توسعه آن است. آهنگسازی با نام هنری AVA اخیراً فاش کرد که قطعه‌ای برای ریمیک یکی از بازی‌های بزرگ PlayStation نوشته است که در ماه دسامبر (زمانی که مراسم The Game Awards برگزار می‌شود) معرفی می‌شود. چندی پیش استودیو Firesprite به مجموعه استودیوهای زیر نظر سونی اضافه شده بود. ممکن است که این استودیوی که سابقه ساخت بازی‌های VR را دارد، با استودیو لندن PlayStation در ساخت بازی جدید این استودیو همکاری داشته باشد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک یکی از عناوین بزرگ PlayStation در ماه دسامبر معرفی خواهد شد

PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید