یک آگهی استخدامی احتمالاً به ریمیک بازی The Last of Us اشاره دارد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، این آگهی که در لینکدین PlayStation Visual Arts منتشر شده، احتمالاً به ریمیک این بازی محبوب اشاره دارد.

در اوایل سال جاری، افشاگرهای صنعت گیم ادعا کردند که نسخه ریمیک بازی The Last of Us در Naughty Dog در حال توسعه است. خبرها حاکی از این بود که PlayStation Visual Arts به عنوان استودیوی اصلی روی این بازی کار می‌کرده و Naughty Dog ظاهراً بر توسعه ریمیک این بازی نظارت داشته است؛ اما بعدها ورق برگشته و این پروژه تغییر ریل داده و Naughty Dog خود توسعه‌دهنده اصلی شده و نقش PlayStation Visual Arts به صرف پشتیبانی کاهش پیدا کرده است.

جای تعجب نیست که هیچ خبر رسمی‌ای از سوی سونی یا توسعه‌دهندگان در مورد واقعی بودن یا نبودن این پروژه وجود نداشته است. با این حال اما آگهی‌های استخدامی جدید ممکن است نشان‌دهد که این اخبار واقعیت دارد. به نظر می‌رسد آگهی استخدامی برای جایگاه قراردادی طراح فنی بازی در استودیو PlayStation Visual Arts در لینکدین بر روی بازی‌ای تمرکز دارد که «سیستم‌های گیم‌پلی موجود را در چارچوب جدیدی پیاده‌سازی می‌کند» و «اسکریپت‌های لول‌های فی‌الحال موجود را برای تعامل و درگیر شدن بیشتر پلیرها» بهبود می‌بخشد. .

به نظر می‌رسد عبارت‌بندی به کار رفته در این آگهی نشان می‌دهد که به نوعی بازآفرینی یک بازی فی‌الحال موجود مربوط می‌شود. همچنین نام بدن از مبارزات تن به تن و از راه دور نیز قابل توجه است. البته هیچ کدام از این‌ها مدرک محکمی نیست که به بازسازی The Last of Us اشاره کند؛ اما به نظر می‌رسد که در این چارچوب قرار می‌گیرد.

ادعا شده است که ریمیک بازی The Last of Us از ابتدا برای PS5 در حال توسعه بوده و چیزی فراتر از یک ارتقای ساده بصری خواهد بود و مکانیک‌های گیم‌پلی و ویژگی‌هایی را که برای اولین بار در The Last of Us Part 2 معرفی شدند، در خود جای می‌دهد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

استودیو Naughty Dog هنوز علاقه زیادی به The Last of Us و Uncharted دارد

Naughty Dog از پروژه جاه‌طلبانه‌ای برای عنوان مولتی‌پلیر The Last of Us خبر داد

نیل دراکمن کار بر روی سریال The Last of Us را به اتمام رسانده است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید