spot_img

استودیو Firesprite در حال ساخت یک بازی ماجراجویی روایت‌محور AAA است

هنوز مشخص نیست که آیا این بازی بر روی PSVR نیز عرضه خواهد شد یا نه.

استودیو Firesprite، توسعه‌دهنده بریتانیایی بازی‌های ویدئویی، که اخیراً توسط PlayStation خریداری شده است، نویسنده‌ای را برای یک عنوان AAA ماجراجویی داستانی جدید استخدام می‌کند.

در آگهی استخدام قرار گرفته در وبسایت این استودیو، Firesprite به دنبال نویسنده‌ای  «برای توسعه عنوان بلندپروازانه معرفی  نشده AAA است». این کار نویسنده را ملزم به «ایجاد شخصیت و داستان جذاب» کرده و یک کاندیدای ایده‌آل به نوعی  «کسی است که می‌داند چگونه یک روایت شاخ و برگ‌دار را پرورش بدهد».

گرچه استودیو Firesprite بیشتر به دلیل پلتفرم PSVR شناخته شده و بازی‌هایی مانند The Persistence و PlayStation The Playroom را توسعه داده است، گریم آنکرز، مدیر عامل Firesprite، به GamesIndustry.biz گفت که این تضمینی نیست که این شرکت با پیوستن به PlayStation به طور انحصاری تنها روی بازی‌های VR کار کند: «فلسفه‌ای که ما داریم این است که واقعاً در هر پلتفرمی نوآوری و خلق چیزهای جدید داشته باشیم. چه این پلتفرم VR باشد چه نباشد».

با این حال، Firesprite لزوماً VR را نیز رد نکرده است. در عین حال سونی تأیید کرد که بر روی نسخه  جدیدی از هدست محبوب PSVR خود کار می‌کند که درکنار PS5 مورد استفاده قرار خواهد گرفت. سونی کنترلرهای جدیدی رونمایی کرده که گفته می‌شود دارای صفحه نمایش 4K، ردیابی چشم و موارد دیگر است.

استودیو Firesprite سومین استودیوی PlayStation است که امسال در کنار توسعه‌دهندگان بازیReturnal یعنی استودیو Housemarque و همچنین Nixxes که یک استودیوی هلندی است که در پورت کردن بازی‌ها برای PC تخصص دارد، خریداری شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

منبعIGN

حتما بخوانید