PlayStation استودیوی Firesprite را به زیرمجموعه‌های خودش اضافه کرد

استودیوی Firesprite Studios که بازی‌هایی مانند The Playroom ،The Playroom VR ،Run Sackboy! Run! ،The Persistence ،The Persistence VR و موارد دیگر را در کارنامه خود دارد، توسط سونی خریداری شد.

سونی خرید استودیوی Firesprite را به طور رسمی اعلام کرد. این استودیو حالا چهاردهمین توسعه‌دهنده فرست پارتی در لیست استودیوهای زیر نظر PlayStation است. Firesprite کار بر روی بازی‌هایی مانند The Playroom ،The Playroom VR ،Run Sackboy! Run! ،The Persistence ،The Persistence ،VR و موارد دیگر را در کارنامه خود دارد.

هرمن هالست، رئیس استودیوهای PlayStation می‌نویسد: «Firesprite یک استودیو خلاق و بلندپرواز است که در ایجاد تجربیات باورنکردنی‌ای که واقعاً پتانسیل سخت افزار ما را به نمایش می‌گذارند، استثنایی است. توانایی‌های فنی و خلاقانه تیم برای رشد فهرست فوق‌العاده بازی‌های منحصر به فرد ما بسیار مهم خواهد بود و من فکر می‌کنم شما برای آنچه در آینده قرار از این استودیو ببینید، هیجان‌زده خواهید شد.»

گریم آنکرز، مدیر عامل Firesprite، می‌نویسد: «ما به عنوان یک استودیوی فرست پارتی، می‌دانیم که از پشتیبانی کامل PlayStation در پیشبرد میراث خود که ترکیب کردن خلاقیت و نوآوری فنی برای ارائه تجربیات بی‌نظیر برای طرفداران PlayStation است، برخوردار خواهیم بود.»

مهم‌تر از همه، Firesprite -استودیویی متشکل از بیش از 250 کارمند-  توسط چندین نفر از تیم استودیوی فرست پارتی سابق سونی یعنی Studio Liverpool هدایت می‌شود. این استودیو خالق مجموعه WipEout بودند. چرا این مساله قابل توجه است؟ از آنجا که، به طور جالبی، اطلاعاتی که اخیراً به بیرون درز پیدا کرده، حکایت از یک بازی جدید از سری WipEout برای PS5 و PSVR دارد. اینکه آیا این شایعات و خرید Firesprite به هم مرتبط هستند یا خیر، باید مشخص شود.

استودیوی Firesprite پس از استودیوهای Housemarque، توسعه‌دهنده بازی Returnal، و Nixxes Software، متخصص پورت کردن بازی‌ها به PC، سومین خرید PlayStation در سال جاری است. در اوایل سال جاری، ظاهراً شعبه ژاپن PlayStation ژاپن خرید Bluepoint Games را فاش کرد؛ اما هنوز به طور رسمی این مساله اعلام نشده است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی God of War: Ragnarok در ایونت جدید Playstation حضور خواهد داشت

احتمال معرفی عنوانی جدید از سری inFamous در ایونت PlayStation

قرار است طرفداران سونی در ایونت PlayStation حسابی دیوانه شوند!

منبعGamingbolt

حتما بخوانید