بازی Persona 6 تنها برای کنسول PS5 منتشر خواهد شد

بر اساس آخرین اطلاعات، همچنین احتمال عرضه Persona 4 Golden در سال جاری میلادی برای کنسول‌های PS4 و Switch می‌رود.

Persona یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین فرنچایزهای RPG در این دوران است و به نظر می‌رسد که طرفداران این سری بازی‌ها در سال‌های آینده می‌بایست منتظر چیزهای زیادی باشند. شایعات ادعا می‌کنند که Persona 4 Golden  امسال برای کنسول‌های PS4 و Nintendo Switch عرضه می‌شود و همچنین یک ریمستر از بازی Persona 3 Portable نیز برای چندین پلتفرم در دست ساخت است. حالا یک شایعه دیگر که از لیکر معروف یعنی NateTheHateسرچشمه می‌گیرد، برخی از این اخبار را تایید کرده و همچنین جزئیات احتمالی جدیدی را در مورد آینده این سری فاش می‌کند.

بر اساس این اطلاعات، بازی Persona 4 Golden واقعاً قرار است در سال جاری میلادی برای PS4 و Switch عرضه شود که این مساله مطابق با چند گزارش دیگر که به تازگی منتشر شده و ادعای مشابهی داشته‌اند، همخوانی دارد. جالب اینجاست که NateTheHate همچنین در مورد بازی Persona 6 (که به طور قطع می‌دانیم که در حال حاضر در دست ساخت است)، صحبت‌هایی داشته است. به گفته او، بازی اصلی بعدی این سری قرار است انحصاری کنسول PS5 باشد.

قسمت‌های اصلی سری Persona در گذشته نیز تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه شده و بنابراین این امر باعث شکسته شدن روندهای قدیمی نمی‌شود. اگرچه با توجه به اینکه به تازگی Atlus به توسعه پورت و ریمیک بازی‌های خود روی آورده، بسیاری امیدوار بودند که بازی Persona 6 به طور همزمان برای چندین پلتفرم منتشر شود.

البته این تنها یک شایعه تایید نشده است و نمی‌توان گفت صد در صد درست خواهد بود. باید دید با نزدیک شدن به زمان عرضه این بازی که احتمالاً چند سالی نیز تا آن باقی مانده، چه جزئیاتی درباره این بازی منتشر خواهد شد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

توسعه‌دهندگان پنهان در صنعت بازی‌های ویدئویی چه کسانی هستند؟ – بخش اول

شرکت Atlus در سال 2022 یک بازی بزرگ منتشر خواهد کرد

فروش بازی Shin Megami Tensei 5 به نزدیک یک میلیون نسخه رسید

منبعGamingbolt

حتما بخوانید