spot_img

استفاده از بیلد ابتدایی بازی Overwatch 2 در Overwatch League سال 2022

فصل بعدی لیگ esports در آوریل 2022 آغاز می‌شود و حالا با اعلام این خبر باید منتظر جزئیات بیشتری نیز بود.

فصل 2022 Overwatch League  در آوریل سال آینده آغاز می‌شود و  حالا قرار است اساس آن نسخه اولیه بازی Overwatch 2 باشد. جان اسپکتر، معاون این مجموعه، ماه آغاز این فصل جدید را در توییتر اعلام کرد و گزارش لیز ریچاردسون از Dot Esports را در مورد اینکه این فصل بر روی دنباله نسخه اول بازی می‌شود، تایید کرد. این خبر را باید نقطه مقابل گزارش‌هایی دانست که در آن‌ها  ذکر شده Overwatch 2 ممکن است به دلیل زمان‌بر توسعه در سال 2022 عرضه نشود. بماند که بعدها منابعی از داخل Activision-Blizzard وعده انتشار این بازی قبل از تابستان 2022 را دادند.

البته این لزوماً به این معنا نیست که بازی Overwatch 2 در دسترس عموم قرار گیرد. این احتمالاً فقط بخش PvP دنباله است که مسابقات 5v5 تنها با یک تانک را ارائه می‌دهد که قرار است در فصل بعدی OWL از آن استفاده شود. این تفاوت چندانی با روزهای بتای بسته Overwatch که قبل از انتشار رسمی آن برای مسابقات رقابتی esports استفاده می‌شد، ندارد.

یکی از احتمالات این است که بازی Overwatch 2 با بسیاری از تغییرات و ویژگی‌های PvP خود همراه با یک کمپین داستانی قابل توجه عرضه شده و باقی محتواهای مربوط به آن پس از عرضه به آن اضافه شود. تا کنون، توسعه‌دهنده تأیید کرده است که مسابقات در این بازی به صورت 5v5 برگزار شده، تنها یک نقش Tank در هر مسابقه خواهیم داشت و همچنین اینکه نقش Assault در این بازی وجود نخواهد داشت.

اما به هرحال این خبر به این معنی است که توسعه بازی Overwatch 2 در حال پیشرفت خوبی بوده و عرضه کامل آن برای همه بازیکنان ممکن است سال آینده اتفاق بیفتد. این دنباله در حال حاضر برای Xbox One ،PS4 ،PC و Nintendo Switch در حال توسعه است. در ماه‌های آینده باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بخوانید:

به زودی جزئیاتی از بخش رقابتی Overwatch 2 منتشر خواهد شد

بازی Overwatch 2 ممکن است سال 2022 نیز عرضه نشود

به زودی جزئیاتی از بخش رقابتی Overwatch 2 منتشر خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید