spot_img

در فینال بزرگ Overwatch League از Overwatch 2 اطلاعات بیشتری می‌شنویم

همچنین یک مسابقه دوستانه بین تیم‌های حذف شده از دور حذفی برگزار خواهد شد.

فینال بزرگ Overwatch League در راه است و در حالی که بسیاری بدون شک از اینکه بالاخره می‌فهمند چه کسی برنده یا بازنده می‌شود خوشحال هستند، عده‌ای دیگر احتمالاً منتظر برخی اطلاعات بیشتر درباره بازی Overwatch 2 هستند. Blizzard Entertainment تایید کرده که قرار است در 25 سپتامبر در ساعت 5 پی تی اطلاعات بیشتری درباره جنبه‌های PvP این بازی منتشر کند. این جنبه‌ها شامل ظاهر جدید بستیون (Bastion) و همچنین تغییراتی است که بر روی او و یکی دیگر از هیروها بازی یعنی سومبرا (Sombra) رخ داده است.

همچنین قرار است یک مسابقه دوستانه برگزار شود و طبق گفته جان اسپکتر، معاون OWL، بازیکنان حرفه‌ای در آن شرکت خواهند کرد. این مسابقه شامل تیم‌هایی است که از مرحله حذفی حذف شده‌اند تا «مزاحمتی برای رقابت آن‌ها پیش نیاید». بنابراین اگر می‌خواهید نحوه عملکرد قوانین جدید در بالاترین سطح را ببینید، شاید این مسابقات ارزش‌اش را داشته باشد.

فصل بعدی Overwatch League در آوریل 2022 شروع می‌شود و تأیید شده است که بر روی نسخه اولیه Overwatch 2 اجرا می‌شود. اینکه این بازی چه زمانی برای عموم مردم در دسترس قرار گیرد، چه به صورت  PvE جدید و چه با محتوای داستانی، هنوز مشخص نیست. باید در ماه‌های آینده منتظر جزئیات بیشتری از این بازی بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بخوانید:

استفاده از بیلد ابتدایی بازی Overwatch 2 در Overwatch League سال 2022

بازی Overwatch 2 در سه ماهه مالی دوم سال 2022 منتشر خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید