spot_img

بازی Overwatch 2 در سه ماهه مالی دوم سال 2022 منتشر خواهد شد

Activision-Blizard به دنبال این است که عرضه نسخه دوم بازی همزمان با آغاز فصل بعدی Overwatch League باشد.

در میان دعاوی و جنجال‌های مختلفی که Blizzard Entertainment در چند وقت اخیر با آن روبرو بوده است، پیشرفت بازی Overwatch 2 یک نقطه دردسرساز بوده است. شایعات نشان می‌دهد که توسعه دنباله این بازی شوتر هیرویی «بسیار کند» پیش می‌رود. شایعه اخیر توسط لیکر مشهور Metro نشان داد که ساخت این بازی «بیش از حد انتظار طول می‌کشد» و این عنوان حتی می‌تواند از سال 2022 نیز گذر کند.

با این حال، ممکن است اخیراً تغییراتی در زمان عرضه بازی Overwatch 2 رخ داده باشد. در گزارشی که به پشت صحنه Overwatch League می‌‌پردازد‌، دکسرتو با یک منبع داخلی در Activision Blizzard صحبت کرده که اظهار داشته است: «ما بیش که باید آن را حذف کنیم. به تیم توسعه بازی گفته شده که روی ویژگی‌هایی که بازی تا این لحظه دارد تمرکز  کرده، ایرادات احتمالی آن‌ها را برطرف کرده و بازی را عرضه کنند. ما به دنبال این هستیم تا قبل از تابستان 2022 این بازی را عرضه کنیم.»

یکی از اعضای تیم مدیریت این فرنچایز، هدف کمی متفاوت برای زمان انتشار بازی Overwatch 2 اعلام کرد. «به همه ما گفته شده که هدف سه ماهه مالی دوم سال آینده است. زمان انتشار در برنامه لیگ تاثیرگذار است؛ زیرا بدیهی است که آن‌ها نمی‌خواهند درست وسط فصل نسخه جدیدی از بازی را منتشر کنند.» بدیهی است که چنین حرفی کاملاً منطقی است؛ اما اینکه آیا توسعه‌دهنده می‌تواند به هدف تعیین شده برسد یا خیر، باید مشخص شود.

یکی از احتمالات این است که بازی Overwatch 2 با بسیاری از تغییرات و ویژگی‌های PvP خود همراه با یک کمپین داستانی قابل توجه عرضه شده و باقی محتواهای مربوط به آن پس از عرضه به آن اضافه شود. تا کنون، توسعه‌دهنده تأیید کرده است که مسابقات در این بازی به صورت 5v5 برگزار شده، تنها یک نقش Tank در هر مسابقه خواهیم داشت و همچنین اینکه نقش Assault در این بازی وجود نخواهد داشت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بخوانید:

به زودی جزئیاتی از بخش رقابتی Overwatch 2 منتشر خواهد شد

بازی Overwatch 2 ممکن است سال 2022 نیز عرضه نشود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید