spot_img

بازی Overwatch 2 ممکن است سال 2022 نیز عرضه نشود

خبر برای هواداران بازی Overwatch: بنا گفته‌های لیکری به نام Metro، ممکن بازی Overwatch 2 حتی در سال 2022 نیز عرضه نشود.

به دنبال شکایت اداره مسکن و اشتغال عادلانه کالیفرنیا، Activision Blizzard با چند هفته چند هفته پر تلاطم روبرو بود. کارکنان این شرکت یک راهپیمایی رسمی برگزار کردند. در همین حال بابی کوتیک، مدیرعامل این شرکت، از عدم توجه اولیه این شرکت به موارد ادعا شده عذرخواهی کرد. کوتیک قول داد که افراد «در برابر اقدامات خود پاسخگو خواهند بود». در میان همه این تنش‌ها، لیگ Overwatch -لیگ رسمی esports برای تیرانداز قهرمان- حامیان متعددی مانند IBM ،Coca Cola و State Farm را از دست داده است. این مساله طرفداران Overwatch و به خصوص کسانی را که منتظر بازی Overwatch 2 هستند، نگران نکرده است.

نگرانی آن‌ها بی‌مورد نیست. حالا به نظر می‌رسد که بازی Overwatch 2 ممکن است دورتر از حد انتظار به بازار عرضه شود. لیکری به نام Metro، که قبلاً در مورد دنباله این بازی اطلاعاتی فاش کرده است، در این باره چنین گفت: «با چندین نفر نزدیک به منبع اصلی خودم صحبت کردم. صحبت‌ها نشان می‌داد که توسعه این بیش از حد انتظار طول می‌کشد. آنچه من می‌توانم بفهمم این است که عرضه این بازی در 2022 دیگر محتمل به نظر نمی‌رسد. امیدوارم این اطلاعات نادرست باشد و ثابت شود که اشتباه می کنم.»

با این وجود این اطلاعات خیلی موثق نیست و باید با تردید به آن‌ نگاه کرد. با این حال اما با بیانیه پیشتر Metro مبنی بر توسعه «بسیار کند» این بازی مطابقت دارد.

Activision-Blizzard قبلاً اعلام کرده بودند که بازی Overwatch 2 و همچنین Diablo 4 امسال منتشر نمی‌شوند. با در نظر گرفتن این موضوع‌، هنوز هم ممکن است نسخه بتای بسته برای این بازی در سال 2022 منتشر شود. نسخه اول Overwatch نیز قبل از راه‌اندازی بتا نسبتاً طولانی‌ای داشت. باز هم می‌بایست منتظر ماند. اما باید دید شور و شوق طرفداران و علاقه‌مدان نسخه دوم Overwatch و همچینن لیگ Overwatch چگونه در سال آینده ادامه خواهد داشت.

در زیر می‌توانید توییت Metro در تاریخ 7 اوت 2021 را ببینید.

من از چندین نفر نزدیک به منبع اصلی خودم به OW2 شنیده‌ام که توسعه این بازی بیش از حد انتظار طول می‌کشد. از آنچه من فکر می‌کنم، دیگر عرضه این بازی در 2022 محتمل به نظر نمی‌رسد. امیدوارم این خبر نادرست باشد و ثابت شود که اشتباه می‌کنم.

— Metro (@Metro_OW)

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بخوانید:

به زودی جزئیاتی از بخش رقابتی Overwatch 2 منتشر خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید