spot_img

Overwatch در سال ۲۰۲۰ موفق به جذب ۱۰ میلیون بازیکن جدید شده است

بدون انتشار قهرمانی جدید، جمع بازیکنان به ۶۰ میلیون نفر رسید!

به علت معرفی Overwatch 2 و تمرکز استودیو Blizzard روی توسعه آن بازی، عدم پشتیبانی و رها شدن Overwatch چیز دور از انتظاری نیست. اما رها شدن بازی توسط تیم توسعه‌دهنده به معنی متوقف شدن رشد بازی نیست! بازی در انتهای سال ۲۰۱۹ حدود ۵۰ میلیون بازیکن منحصربه‌فرد داشت و حالا کارگردان جدید بازی یعنی آقای Aaron Keller اعلام کرده که این تعداد در ابتدای سال ۲۰۲۱ به ۶۰ میلیون نفر رسیده که نشان‌دهنده‌ی رشد ۱۰ میلیون‌نفری بازی در سال ۲۰۲۰ است.

Aaron Keller می‌گوید:

«ما ۶۰ میلیون بازیکن داریم که عاشق بخش‌های رقابتی بازی هستند. ما می‌دانیم که باید جلو برویم و در ادامه بهترین نسخه‌ی ممکن از یک بازی تیراندازی تیمی را بسازیم.»

آقای Aaron Keller، کارگردان Overwatch

با توجه به اینکه بازی در سال ۲۰۲۰ برای چند آخر هفته به رایگان در اختیار همگان قرار گرفت، این احتمال وجود دارد که استودیو افرادی که در این آخر هفته‌ها بازی را تجربه کرده‌اند را به عنوان بازیکن جدید محاسبه کند. ولی در نهایت و با همه‌ی این اوصاف، ۱۰ میلیون بازیکن جدید، عدد شگفت‌انگیزی است. آن هم برای بازی‌ای که یک سال است نه قهرمان جدیدی دریافت کرده و نه حالت بازی یا نقشه‌ی جدیدی.

بازی Overwatch هم‌اکنون برای کنسول‌های خانگی و رایانه‌های شخصی در دسترس است. دنباله‌ی این بازی محبوب با عنوان Overwatch 2 مدتی است که تایید شده ولی هنوز نه اطلاعات خاصی از آن در دسترس است و نه زمان انتشار آن مشخص.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید