spot_img

1300 کارمند Activision-Blizzard خواهان استعفاء بابی کوتیک هستند

 Activision-Blizzard چندین ماه است که به خاطر فرهنگ تبعیض‌آمیز و آزار و اذیت کارکنان در محل کار  در شرایط پرتلاطمی به سر می‌برده است. اما با گزارش‌های جدید که مسائل عمیق‌تری را که توسط خود مدیرعامل، بابی کوتیک تداوم یافته است، نشان می‌دهد، فشار بر شرکت و کوتیک افزایش یافته است. اخیراً تعدادی از کارمندان Activision-Blizzard گرد هم آمده‌اند تا خواهان استعفاء بابی کوتیک شوند و به نظر می‌رسد که این امر تنها تشدید شده است.

دیروز، اتحادیه کارگران کارگران این شرکت موسوم به Activision Blizzard King در توییتر تأیید کرد که اقدامات خود را برای استعفاء بابی کوتیک با طوماری برای همین موضوع انجام داده است که در آن زمان توسط بیش از  500 نفر از کارمندان Activision-Blizzard امضا شده بود.

تا روز 19 نوامبر (دیروز) این طومار دارای بیش از 1300 امضا بود و کارمندان چندین استودیو تحت مدیریت این شرکت از جمله Raven Software و Sledgehammer Games و همچنین Blizzard Entertainment در امضای این طومار مشارکت داشته‌امند.

در این طومار آمده است: «ما امضاکنندگان زیر، دیگر به رهبری بابی کوتیک به عنوان مدیر عامل Activision-Blizzard اعتماد نداریم. اطلاعاتی که در مورد رفتارها و عملکردهای او در اداره شرکت بر ما آشکار شده است، برخلاف فرهنگ و صداقتی است که ما از مدیریت خود انتظار داریم و به وضوح با ابتکارات شروع شده توسط همتایان ما در تضاد است. ما از بابی کوتیک می‌خواهیم که خود از سمت مدیرعاملی Activision-Blizzard استعفاء داده و سهامداران اجازه داشته باشند که مدیرعامل جدید را بدون نظر بابی کوتیک که می‌دانیم مالک بخش قابل‌توجهی از حق رای سهامداران است، انتخاب کنند.

در همین حال، اخیراً گروهی از سهامداران اکتیویژن بلیزارد نیز نامه‌ای به مدیریت این شرکت نوشته و خواستار استعفای کوتیک و برکناری سایر اعضای هیئت مدیره منتخب شده‌اند. با این حال به نظر می‌رسد حداقل در حال حاضر شرکت مایل به انجام این اقدامات نیست.

با توجه به گزارش‌های نگران کننده در مورد Activision-Blizzard، سران ایکس‌باکس و پلی‌استیشن نیز در انتقاد از این شرکت صحبت‌هایی داشته‌اند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کارکنان Activision خواهان استعفای مدیر عامل این شرکت هستند

بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard به مدت 4 روز رایگان است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید