استودیو Obsidian Entertainment در حال توسعه یک بازی RPG کارآگاهی است

بر اساس آخرین اخبار، در این بازی با تکیه بر جستجوهای کارآگاهی و همچنین انتخاب‌های کاراکترها مواجه هستیم.

 استودیو Obsidian Entertainment در حال حاضر آثار زیادی در دست توسعه دارد. این استودیو روی دسترسی زودهنگام بازی تلاش برای بقا Grounded کار می‌کند‌. همچنین دو بازی RPG بزرگ AAA یعنی Avowed و The Outer Worlds 2 را نیز در دست توسعه دارد. اما به نظر می‌رسد این استودیو بازی‌های بیشتری نیز در دست توسعه دارد.

گزارشی که اخیراً توسط Windows Central منتشر شده به نظر می‌رسد توجه‌ها را معطوف به بازی‌ای که کرده که هم‌اکنون با اسم رمز Pentiment از آن نام برده می‌شود. این پروژه ظاهراً یک RPG کارآگاهی شبیه به Disco Elysium است که در تأکید ویژه‌ای بر بازجویی‌ها، انتخاب‌ دیالوگ‌ها، و مکانیسم انتخاب‌ها و پیامدهای آن‌ها است. راز یک قتل ستون اصلی داستان این بازی است که در اروپای قرن 16 اتفاق می‌افتد.

بر اساس این گزارش، این بازی توسط یک تیم کوچک 12 نفره از استودیو Obsidian Entertainment ساخته می‌شود و جاش سایر (Josh Sawyer) -که بیشتر به خاطر کارگردانی Fallout: New Vegas و هر دو بازی Pillars of Eternity شناخته می‌شود- به عنوان کارگردان این پروژه فعالیت می‌کند. قطعه‌ای از کانسپت آرت بازی نیز در این گزارش گنجانده شده که در زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

جف گراب، روزنامه‌نگار، و رند آل ثور، یوتیوبر، نیز گزارش‌هایی را در مورد Pentiment تأیید کرده‌اند و ظاهراً بازی قرار است در سال 2022 عرضه خواهد شد. اگر واقعاً چنین باشد، پس احتمال اینکه در مراسم The Game Awards در دسامبر این بازی رونمایی شود، نباید چندان دور از ذهن باشد.

علاوه بر بازی جدید استودیو Obsidian Entertainment، گزارش Windows Central همچنین در مورد پروژه بعدی Compulsion Games صحبت می‌کند که یک بازی تک‌نفره با داستان فانتزی تاریک است که در حال حاضر با اسم رمز Midnight شناخته می‌شود. شما می‌توانید مشروح این خبر را از طریق لینک‌های زیر در بازی‌نما بخوانید.

استودیو Obsidian Entertainment

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سازندگان Avowed قصد دارند به زودی نمایش جدیدی از بازی خود داشته باشند

احتمالاً مایکروسافت بازی Hellblade II را در Game Awards 2021 نمایش دهد

بازی بعدی استودیو Compulsion Games یک عنوان فانتزی تاریک خواهد بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید