بازی Nobody Saves The World در روز 28 دی منتشر خواهد شد

بر اساس جدیدترین اطلاعات، در این بازی شاهد نبردی بر علیه موجودی به نام Calamity خواهیم بود.

استودیو DrinkBox تایید کرده است که عنوان RPG اکشن این استودیو یعنی Nobody Saves The World در 18 ژانویه/28 دی منتشر خواهد شد. این بازی قرار است برای Xbox Series X/S ،Xbox One و PC  عرضه شده و همچنین در اختیار کاربران Xbox Game Pass نیز قرار خواهد گرفت

در بازی Nobody Saves The World با کاراکتری همراه خواهیم شد که عنوان هیچکس (Nobody) را دارد و با تهدید جهان از سوی The Calamity مواجه می‌شویم. خوشبختانه، کاراکتر ما می‌تواند از موش و اسب گرفته تا رنجر و شوالیه، انواعی از فرم‌های مختلف را برای کمک به نجات جهان به خود بگیرد. هر کدام از این فرم‌ها دارای مهارت‌ها، حالت‌های غیرفعال و آپگریدهای منحصر به فرد خود را خواهد داشت. تکمیل ماموریت‌ها امکان ارتقای مهارت‌ها، باز کردن فرم‌های جدید و در نهایت ترکیب مهارت‌های فرم‌های مختلف را فراهم می‌کند.

البته، چیزهای بیشتری نیز در بازی Nobody Saves The World انتظار ما را می‌کشد. برای مثال می‌توان منتظر سیاه‌چال‌هایی بود که به‌طور منظم تولید می‌شوند و با قوی‌تر شدن کاراکتر ما، آن‌ها نیز سخت‌تر می‌شوند. همچنین می‌توان انتظار نقشه‌ای را داشت که چیزهای زیادی در گوشه و کنار آن برای کشف شدن از سوی پلیر وجود دارد. همچنین پشتیبانی از قابلیت Co-op در بازی وجود دارد که به پلیرهای دیگر اجازه می‌دهد تا برای تجربه زد و خورد بیشتر به صورت لوکال وارد بازی دیگران شوند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

کالکشن Mass Effect: Legendary Edition از فردا روی Game Pass قرار می‌گیرد

بازی Mortal Kombat 11 به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید