شرکت Koei Tecmo، ناشر بازی Nioh، مشغول کار بر روی سه عنوان معرفی نشده است

بر اساس جدیدترین اطلاعات، کارگردانی یکی ازین سه بازی را کارگردان بازی Ninja Gaiden بر عهده دارد.

فومیهیکو یاسودا، مدیر برند Team Ninja در جدیدترین مصاحبه با وب سایت ژاپنی 4Gamer، فاش کرد که Koei Tecmo سال بسیار شلوغی را در 2022 پشت سر خواهد گذاشت؛ زیرا آن‌ها کار بر روی چندین پروژه بزرگ را آغاز کرده‌اند که هنوز به طور رسمی معرفی نشده‌اند.

بازی‌های جدید Koei Tecmo در سال 2022 معرفی می‌شوند. این بازی‌ها چند سالی است که در دست ساخت هستند و به گفته یوسوکه هایاشی از Team Ninja، عناوین آینده راه را برای آینده این شرکت هموار می‌کنند که هدف آن نشان دادن تمام قدرت خود در سال 2022 است.

یاسودا می‌گوید طرفداران Koei Tecmo باید مشتاقانه منتظر عناوین آینده آن‌ها باشند که شامل یک بازی اکشن کاملاً جدید در دوران سه پادشاهی می‌شود. یکی دیگر از این سه سازی عنوانی جدید از تهیه‌کننده سری Fatal Frame، یوسوکه کیکوچی، است که می‌گوید تیمش روی بازی‌ای کار می‌کنند که هرگز پیشتر مشابهش را نساخته‌اند. پروژه سوم بازی‌ای است که فومیهیکو یاسودا شخصاً کارگردانی آن را بر عهده دارد که سرانجام پس از سال ها برنامه‌ریزی، حالا در شکل گرفتن است.

به نظر می‌رسد که بازی یاسودا و همچنین بازی اکشنی که داستان آن در دوران سه پادشاهی می‌گذرد، در سال 2022 معرفی خواهند شد. تا توسعه و عرضه بازی‌ای که تیم کیکوچی ساخت آن را بر عهده دارد اما هنوز زمان زیادی باقی مانده و این بازی به این زودی‌ها معرفی نخواهد شد.

متأسفانه، ما هیچ اطلاعات بیشتری در مورد بازی‌های جدید Koei Tecmo نداریم. با این حال اما اگر بخواهیم حدس بزنیم، می‌توانیم بگوییم که عنوان دیگری در سری Ninja Gaiden ممکن است در راه باشد. همچنین ممکن است تیم سازنده Fatal Frame همان «توسعه‌دهنده برجسته ژاپنی» مرموزی باشد که شایعات می‌گویند در حال کار بر روی عنوان بعدی سری Silent Hill است. تمام این‌ها اما حدس و گمان است و باید در پرداختن به این اخبار همیشه جانب احتیاط را رعایت کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

محتواهای اضافی بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin مشخص شد

بازی‌های Red Dead Redemption 2 و Judgment به سرویس PS Now می‌آیند

منبعAltchar

حتما بخوانید