spot_img

اطلاعات بیشتری از Ninja Gaiden: Master Collection منتشر شد

هدف سازندگان رسیدن بازی در سریع‌ترین زمان ممکن بود

نسخه‌ی ریمستر سه‌گانه‌ی نینجا گایدن به زودی برای رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. این مجموعه با اینکه عنوانی جدید در مجموعه نیست، ولی به هر حال بهتر از هیچ است. این مجموعه شامل نسخه‌ی ریمستر سه‌گانه‌ی اصلی است که در نسل هفتم برای کنسول‌ها منتشر شد. حالا کاربران رایانه‌های شخصی هم این فرصت را دارند تا این بازی‌های مهم را تجربه کنند.

به گزارش رسانه‌ی Gaming Bolt که به تازگی با مدیر تیم توسعه‌ی این کالکشن، آقای Fumihiko Yasudan مصاحبه کرده، هدف تیم سازنده از ریمستر کردن بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی و پورت همان نسخه برای کنسول‌های نسل هشتمی، انتشار هرچه سریع‌تر این کالکشن بوده. وی معتقد است که بازی برای انتشار روی کنسول‌های نسل نهمی باید از پایه بازسازی شود و استودیو تیم نینجا ترجیح می‌دهد تا زمان و منابع مورد نیاز برای این بازسازی را صرف بازی‌های جدید این شرکت کند.

یاسودان می‌گوید:

فعلا برنامه‌ای برای نسخه‌ی نسل بعدی بازی وجود ندارد. برای داشتن یک نسخه‌ی مناسب نسل نهمی، باید بازی را از ابتدا بازسازی کرد. ما این گزینه را از ابتدا در نظر داشتیم ولی الویت اصلی ما رساندن بازی در سریع‌ترین زمان ممکن به دست طرفداران بود. ترجیح ما بر این است که به جای صرف منابع روی ساخت یک بازسازی، این منابع را صرف ساخت بازی‌های جدید کنیم. دلیل اصلی اینکه به جای یک بازسازی کامل با یک کالکشن طرف هستیم، همین است.

در مصاحبه با رسانه‌ی Gaming Bolt

با توجه به زمان زیادی که از انتشار آخرین نسخه‌ی سری نینجا گایدن می‌گذرد، مشخصا یک ریمستر ساده از سه‌گانه‌ی ریبوت، چیزی نیست که طرفداران منتظر آن بودند. یقیناً یک بازسازی کامل گزینه‌ی بهتری برای طرفداران بود که ساخته نشد. در گذشته هم تائید شده بود که فعلا بازی جدیدی از نینجا گایدن در دست تولید نیست. ولی این به معنی پایان کار این سری نیست. تیم نینجا در گذشته اعلام کرده بود که قصد بازگشت به بازی‌های اکشن خود را دارد و انتشار این مجموعه می‌تواند امید را برای ساخت یک بازی جدید از این مجموعه بالا ببرد.

بازی Ninja Gaiden: Master Collection در تاریخ ۱۰ ژوئن سال جاری میلادی (۲۰ خرداد ۱۴۰۰) برای رایانه‌های شخصی، نینتندو سوئیچ و کنسول‌های نسل هشتم سونی و مایکروسافت منتشر خواهد شد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید