spot_img

بازی بعدی سری Yakuza چند سال پس از Yakuza: Like a Dragon اتفاق می‌افتد

بر اساس آخرین خبرها، همچنین رییس استودیو Ryu ga Gotoku تایید کرده که آن‌ها بازی‌هایی خارج از دو سری Yakuza و Judgment را نیز

با وجود اینکه خالق سری Yakuza یعنی توشیهیرو ناگوشی و همچنین تهیه‌کننده آن دایسوکه ساتو سگا را ترک کرده‌اند، با این حال توسعه عناوینی در این سری همچنان ادامه دارد. ماسایوشی یوکویاما، مدیر استودیو Ryu ga Gotoku، اخیراً با Famitsu مصاحبه‌ای داشته و تأیید کرد که بازی بعدی سری Yakuza چندین سال پس از Yakuza: Like a Dragon خواهد بود. ایچیبان کاسوگا بار دیگر قهرمان داستان خواهد شد.

با این حال، این استودیو در حال کار بر روی بازی‌های معرفی نشده‌ای به جز سری Yakuza و Judgment نیز هست. جزئیات بیشتری ارائه نشد، اما یوکویاما اظهار داشت که «ما به پرورش سری Judgment ادامه خواهیم داد.» اختلافاتی بین سگا و Johnny and Associates (آژانس استعدادیابی تاکویا کیمورا که نقش تاکایوکی یاگامی را بازی می‌کند) پیش آمده که سبب شده بود احتمال این برود که Lost Judgment آخرین عنوان این سری باشد. اکنون به نظر می‌رسد که این موضوع ممکن است حداقل برای آینده‌ای قابل پیش‌بینی، واقعیت داشته باشد.

در این بین، بازی بعدی سری Yakuza احتمالاً یک بازی نقش‌آفرینی نوبتی دیگر خواهد بود و گفته‌های پیشتر استودیو Ryu ga Gotoku نیز تاییدی بر این مساله است. زمان عرضه این بازی هنوز مشخص نیست و  بنابراین باید منتظر جزئیات بیشتری از این بازی در ماه‌های آینده بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

مشخصات نسخه‌های مختلف بازی Lost Judgment مشخص شد

بازی Lost Judgment شامل هشت بازی از عناوین کلاسیک سگا خواهد بود

Yakuza 6 به سرویس گیم پس اضافه شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید