بازی New World انحصاری پلفترم PC باقی خواهد ماند

این بازی که به موفقیت خوبی دست یافته، در آینده نزدیک بر روی دیگر پلتفرم‌ها عرضه نخواهد شد.

بدون شک همه انتظار طولانی‌ای را پشت سر گذاشتند؛  اما بالاخره بازی New World منتشر شد. هر چند باید دید که در دراز مدت این بازی چه عملکردی خواهد داشت، اما نشانه‌های اولیه درباره این بازی بیش از حد مثبت بوده و به نظر می‌رسد این عنوان سبک MMORPG با توجه به پیش‌بینی‌های خود آمازون، اولین موفقیت بزرگ این شرکت در صنعت بازی است. اما برای کسانی که ترجیح می‌دهند بازی را روی کنسول‌ها انجام دهند، خبرهای بدی وجود دارد.

آمازون در توییتر، از طریق صفحه رسمی بازی تأیید کرد که بازی New World «برای آینده قابل پیش‌بینی»  در انحصار پلتفرم PC باقی می‌ماند. بنابراین اگر قصد داشتید تا زمان عرضه بازی برای کنسول‌های پلی‌استیشن یا ایکس باکس منتظر بمانید، ممکن است بخواهید در تصمیم خود تجدید نظر کنید. در حال حاضر، با توجه به صف‌های طولانی و زمان انتظاری که تعداد زیادی از بازیکنان تجربه می‌کنند، افراد زیادی هستند که نمی‌توانند این بازی را روی PC انجام دهند. امیدواریم که این وضعیت زودتر بهبود یابد.

اگر بازی New World بتواند با شتابی که در بدو عرضه داشته به پیشرفت خود ادامه دهد، می‌توان گفت آمازون به دستاورد بزرگی رسیده است. همین حالا نیز این بازی بر روی پلتفرم استریمینگ Twich بیشترین تعداد بیننده را در ساعاتی از شبانه‌روز دارد. احتمالاً اگر موفقیت این عنوان ادامه پیدا کند، آمازون به فکر عرضه این بازی بر روی دیگر پلتفرم‌ها نیز خواهد بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

آمازون بازی MMO و در حال توسعه‌ی ارباب حلقه‌ها را لغو کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید