spot_img

آپدیت اول بازی New World به منظور رفع باگ‌ها منتشر شد

با این پچ برخی مشکلات مربوط به کوئست‌ها و همچنین هوش مصنوعی بازی حل شد.

بازی New World چند وقتی است که منتشر شده و به نظر می‌رسد بالاخره آمازون عنوان محبوبی را که می‌بایست منتشر می‌کرد، پیدا کرده است. اگرچه پلیرهای این با مشکلاتی به خصوص در ارتباط با سرورهای شلوغ آن روبرو شده‌اند، با این حال این عنوان MMORPG موج بزرگی را ایجاد کرده است. این بازی موفق شده در روز انتشار بیش از یک میلیون پلیر را در سرورهای خود دور هم جمع کند که عدد بسیار بزرگی به شمار می‌آید. البته اینکه این عرضه موفق ادامه پیدا می‌کند یا نه، بستگی به نقشه راه آمازون برای این بازی در آینده و نحوه واکنش آن‌ها به بازخوردهای بازیکنان دارد. اولین پچ این بازی در حال حاضر فعال شده و تعدادی از اشکالات این عنوان را برطرف کرده است.

از جمله کارکردهای این پچ می‌توان به ایجاد زمینه‌ای برای یکی از ویژگی‌های آینده این بازی اشاره کرد که به بازیکنان اجازه می‌دهد تا کاراکتری را که ساخته‌اند، بین سرورها منتقل کنند. همچنین تنظیماتی نیز برای پیشگیری از AFK شدن در این پچ گنجانده شده شده است. در همین حال، تعدادی از اشکالات بازی از جمله اشکالات AI، مشکلات مربوط به کوئست‌های مختلف و موارد دیگر نیز برطرف شده است. در اینجا پچ نوت کامل پچ 1.0.1 این بازی را مشاهده کنید.

بازی New World بر روی PC در دسترس است. همانطور که پیشتر نیز در بازی‌نما گفتیم، نظر نمی‌رسد که استودیو بازی‌سازی آمازون در حال حاضر برنامه‌ای برای عرضه این عنوان موفق بر روی دیگر پلتفرم‌ها دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی New World انحصاری پلفترم PC باقی خواهد ماند

منبعGamingbolt

حتما بخوانید