اسلحه‌های بیشتری به تدریج به بخش مولتی‌پلیر Halo Infinite اضافه خواهد

بر اساس جدیدترین اطلاعاتی که از این بازی در دست داریم، همچنین با هر فصل محتوای جدیدی به بازی اضافه خواهد شد و همچنین شاهد اسلحه‌های محبوب قسمت‌های قبلی نیز خواهیم بود.

جدای از نارضایتی از سیستم پیشرفت بازی و کسب XP، بخش مولتی‌پلیر Halo Infinite با استقبال مثبتی از سوی طرفداران این سری مواجه شده است. با این حال اما باید در مورد وجود نداشتن سلاح‌های مورد علاقه طرفداران مانند Fuel Rod Cannon، شاتگان کلاسیک و موارد دیگری از این دست در این بازی تعجب کرد. در ویدئویی که به تازگی برای Game Informer منتشر شده است، از جوزف استیتن، رئیس بخش نوآوری و خلاقیت 343Industries، این سوال پرسیده شد که آیا طرفداران همه سلاح‌ها و تجهیزاتی که اسلحه‌خانه بازی در خود خواهد داشت را دیده‌اند یا نه.

استیتن قاطعانه پاسخ داد «نه چنین نیست» و افزود که پلیرهای بازی اطمینان داشته باشند که سلاح‌های بیشتری در گذر زمان به این بازی اضافه خواهد شد. همچنین ممکن است اسلحه‌های مخفی مانند اسلحه Scarab در Halo 2 نیز در بازی وجود داشته باشد. هر چند استیتن خاطرنشان کرد: «اگر به شما زودتر چنین گفته بودیم، دیگر آن‌ها مخفی به حساب نمی‌آمدند.»

در نهایت، همانطور که انتظار می‌رود، محتوای بیشتری با شروع هر فصل به این بازی اضافه خواهد شد. فصل 2 بخش مولتی‌پلیر Halo Infinite در می 2022 به همراه قابلیت Co-op برای کمپین در همان ماه آغاز می‌شود. ویژگی‌های دیگری مانند Forge Mode تا تابستان 2022 اضافه به این بازی اضافه نخواهد شد؛ اگرچه جزئیات مربوط به آن در ژانویه فاش خواهد شد.

کمپین Halo Infinite در 8 دسامبر/17 آذر برای Xbox One ،Xbox Series X/S و PC عرضه می‌شود. همچنین همانطور که می‌دانیم، این بازی در روز اول عرضه در سرویس Xbox Game Pass نیز قرار خواهد گرفت.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

نسخه نهایی بازی Halo Infinite آماده شده است

فصل اول بخش مولتی‌پلیر بازی Halo Infinite آغاز شد

سیستم مورد نیاز بازی Halo Infinite توسط سازندگان اعلام شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید