از بازی Starfield ویدئوی جدیدی درباره محیط و داستان بازی منتشر شد

وقایع این بازی در منطقه‌ای به نام Systems Settled می‌گذرد که به تازگی از یک جنگ بزرگ بیرون آمده است.

هنوز بیش از یک سال تا زمان عرضه بازی Starfield باقی مانده و این بدین معنی است که مدتی طول خواهد کشید تا مایکروسافت و Bethesda بازاریابی RPG فضایی خود را آغاز کنند. اما با این وجود، آنها در فواصل منظم نکات جدیدی را درباره این بازی منتشر می کنند. چند ماه پیش، آن‌ها ویدئوهای جدیدی را منتشر کردند که در آن جزئیات سه مورد از بسیاری از شهرهایی که بازیکنان می توانند در دنیای باز گسترده این بازی از آن دیدن کنند، منتشر شده، به چشم می‌خورد. حالا یک ویدیوی دیگر جزئیات جدیدی از داستان و روایت این بازی نشان می‌دهد.

داستان بازی Starfield در سال 2330 در منطقه‌ای از کهکشان ما موسوم به Systems Settled می‌گذرد. این منطقه تقریباً 50 سال نوری از منظومه شمسی فاصله دارد. در Starfield، منطقه Systems Settled از جنگی معروف به جنگ مستعمرات یا Colony War بین دو جناح -مستعمرات متحد و Freestar Collective- که حدود بیست سال پیش به پایان رسیده است، هنوز در کش و قوس قرار دارد.

در حال حاضر اکثر جناح‌های اصلی جهان بازی در صلح نه چندان مطلوبی با یکدیگر به سر می‌برند. با وجود گروه‌هایی مانند مزدوران Ecliptic، گروه متعصب مذهبی معروف به House Va’ruun، فضانوردان خشن و راهزنان موسوم به Crimson Fleet، هنوز Settled Systems تا دیدن رنگ آرامش به خود فاصله زیادی دارد.

بازی Starfield قرار است در 11 نوامبر 2022 برای Xbox Series X و PC عرضه شود. از دیگر اخباری که درباره این بازی به تازگی منتشر شده این بود که تاد هوارد، از استودیوی بازی‌سازی Bethesda، که در حال حاضر کارگردانی Starfield را نیز بر عهده دارد، در جریان TGS 2021 فاش کرد که این RPG فضایی و  علمی-تخیلی حدود 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت. با توجه به اینکه دو بازی بزرگ دیگر این استودیو یعنی Skyrim و Fallout 4 به ترتیب 60 هزار و 110 هزار دیالوگ داشتند، می‌توانست حدس زد که با اثری بسیار عظیم روبرو خواهیم بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Starfield بیش از 150 هزار خط دیالوگ خواهد داشت

Starfield قطعاً برای PS5 عرضه نخواهد شد؛ تاکید دوباره Bethesda و مایکروسافت

ویدئوهای جدید بازی Starfield لوکیشن‌های مختلف این بازی را نشان می‌دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید