تریلر داستانی جدیدی از بازی Gotham Knights منتشر شد

در این تریلر موفق شدیم محفل جغدها یا همان Court of Owls را مفصل‌تر ببینیم.

برای بازی Gotham Knights در جریان DC FanDome یک تریلر داستانی جدید و یک ویدئوی پشت صحنه منتشر شد. متأسفانه اما پس از تأخیر افتادن بازی تا سال 2022، تاریخ انتشار جدیدی هنوز برای آن دریافت نکردیم.

در تریلر داستانی که در DC FanDome 2021 نشان داده شود، نایت وینگ (Nightwing) را در حال گفتگو با یکی از ابر شرورهای جهان DC یعنی پنگوئن دیدیم. پنگوئن توضیح می‌دهد که خانواده بتمن یعنی نایت وینگ، بت گرل (Batgirl)، رابین (Robin) و رد هود (Red Hood) در گاتهام که اداره آن بدست یک انجمن مخفی مرگبار به نام محفل جغدها (Court of Owls) است، هیچ شانسی ندارند.

این تریلر به نمایش صحنه‌های اکشن اختصاص داشت که در آن کل خانواده خفاش‌ها، چند تالون (قاتلان دادگاه جغدها) و برخی از مکان‌های جذاب با تله‌هایی مثل یک سیاه‌چال، استخوان‌های پراکنده و حتی یک سیگنال خفاش مرموز را آن دیدیم.

در ویدئوی دیگری که در DC Fandom به نمایش درآمد توسعه‌دهندگان بازی، اسکات اسنایدر و گرگ کاپولو،  خالقان Court of Owls، و جیم لی، مدیر روابط عمومی DC، در مورد بازی و چیزهایی بود که این بازی از آن الهام گرفته است.

اسنایدر توضیح می دهد که چه چیزهایی از Gotham Knights دیده است و می‌گوید: «من بسیار شگفت‌زده شدم. بازی آنچه که ما بر روی Court of Owls انجام داده بودیم را گرفته و آن را از بسیاری از مرزهایی که ما داشتیم، فراتر برده بود.» بنابراین در بازی با نسخه گسترش‌یافته‌ای نسبت به آنچه که هواداران جهان DC قبلاً دیده‌اند روبرو خواهیم دید.

پاتریک ردینگ، مدیر بخش خلاقیت بازی، Gotham Knights توضیح می دهد که تالون‌ها به شیوه‌های بسیار متفاوتی از یکدیگر طراحی شده‌اند تا پلیرها مجبور شوند تجهیزات مختلفی را برای شکست دادن آن‌ها انتخاب کنند.  او توضیح می‌دهد: «بنابراین، مانند هر بازی RPG خوب، ما یک مساله را پیش روی شما قرار می‌دهیم و بعد سپس طیف وسیعی از راه حل‌های احتمالی را به شما ارائه می‌دهیم. سپس بازیکنان فرصت خواهند داشت تا با توجه به سبک بازی خود آن مساله را حل کنند.»

بازی Gotham Knights که سال گذشته معرفی شد همانطور که می‌دانیم در جهانی قرار می‌گذرد که بروس وین/بتمن در آن مرده است. در حال حاضر اعضای خانواده وین از جمله نایت وینگ ، بت گرل، رابین و رد هود باید در محافظت از شهر گاتهام در غیاب او با هم همکاری کنند.

Gotham Knights از دو بازیکن در حال Co-op پشتیبانی می‌کند. بازی به شما این امکان را می‌دهد تا در هنگام مبارزه با ابر شرورهای بازی مانند مستر فریز و Court of Owls با دوست خود بازی کرده یا تنها با آن‌ها روبرو شوید. این بازی در زمانی نامعلوم در 2022 برای PC و همچنین کنسول‌های نسل نهمی منتشر می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پوستر جدیدی از چهار شخصیت اصلی بازی Gotham Knights منتشر شد

آنتاگونیست بازی Gotham Knights در یک تیزر کوتاه نمایش داده شد

منبعIGN

حتما بخوانید