بازی جدید Silent Hill احتمالاً توسط یک اینسایدر لو رفته است

با شکایت Konami این تصاویر خیلی سریع از توییتر حذف شدند.

شایعات مربوط به بازی جدید Silent Hill کماکان و پس از گذشت سال‌ها هنوز ادامه دارند. در ابتدا شایعه شد که سونی با همکاری Konami می‌خواهد این سری را احیا کند. بعدتر شایعه شد که Bloober Team در حال کار بر روی عنوانی از سری  Silent Hill است و با Konami وارد توافقی استراتژیک شده است.. آخرین شایعه مهم این بود که استودیویی که زیر نظر سونی بر روی Silent Hill کار می‌کند، دیگر «توسعه‌دهنده نامدار ژاپنی» که پیشتر از آن  اسم برده شده بود، نیست.

اینسایدری به نام AestheticGamer با نام مستعار Dusk Golem، که پیش‌تر جزئیات زیادی را در مورد پروژه‌های Capcom به بیرون درز کرده بود، چند تصویر منتشر کرده و ادعا می‌کند که متعلق به بازی جدید Silent Hill هستند. وی در این باره گفت: «این تصاویر را از یک منبع نسبتاً جدید به دست آورده‌ام؛ اما به من دلایل کافی برای باور کردن آن‌ها داده شده است. من همچنین می‌خواهم به نام‌های «Anita & Maya» و کلمه «SMS Messages» اشاره کنم. و صد البته این تنها بازی جدید Silent Hill نیست که در دست توسعه است».

در توئیتی دیگری اینسایدر مذکور درباره این تصاویر چنین گفت: «عکس‌ها متعلق به سال 2020 بوده و کمی قدیمی هستند؛ بنابراین شاید این پروژه حالا کمی متفاوت به نظر برسد. اما تصمیم گرفتم آن‌ها را به اشتراک گذاشتن بگذارم. من می‌دانم که افراد بسیاری به این تصاویر شک دارند؛ اما من دلایل محرمانه زیادی برای اثبات واقعی بودن آن‌ها دارم و مثل همیشه همچنان منتظر رونمایی از بازی Silent Hill هستم». AestheticGamer همچنین خاطرنشان می کند که «تمام تلاش خود را برای تأیید همه چیز انجام داده‌ام و به من اعتماد کنید؛ من شواهد بسیار بیشتری از آنچه به اشتراک گذاشته‌ام دارم؛ اما تأیید یا انکار چیزهایی که از یک منبع جدید به من رسیده، همیشه جایی در محاسبات من دارد».

این اولین بار نیست که این اینسایدر در مورد Silent Hill صحبت کرده است. AestheticGamer یک بار ادعا کرد که عنوان جدیدی در این سری در کنار Resident Evil 8 (که بعدها Resident Evil Village نام گرفت) در رویداد PlayStation 5 در ژوئن 2020 رونمایی می‌شود. اگر چه Resident Evil Village در آن مراسم رونمایی شد، ولی خبری از Silent Hill نشد.

اما این تمام ماجرا نبود. تنها چند ساعت بعد از توییت‌های این اینسایدر بود که اتفاق جالبی افتاد. AestheticGamer  خبر از قفل شدن حساب کاربری خود به دلیل اخطار DMCA، احتمالاً به دلیل به اشتراک‌گذاری تصاویر، داد. او تصاویر را به منظور جلوگیری از مسدود شدن حساب کاربری خود حذف کرده است. اما همین موضوع احتمالاً نشانگر این است که این تصاویر چندان هم دور از واقعیت نبوده‌اند. در ادامه می‌توانید چهار تصویر مزبور را در بازی‌نما ببییند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی بعدی Bloober Team با همکاری Rogue Games تولید خواهد شد

هیدئو کوجیما می‌گوید در حال کار بر روی دو بازی است

منبعGamingbolt

حتما بخوانید