آپدیت جدیدی برای بازی Returnal به زودی منتشر خواهد شد

این آپدیت 6 گیگابایت حجم داشته و وارد فاز آزمایشی شده است.

بازی Returnal از زمان عرضه در اوایل امسال از موفقیت تجاری و انتقادی چشمگیری برخوردار بوده است. به نظر می‌رسد اما هنوز مسیر این بازی به پایان نرسیده است. توسعه‌دهنده این بازی یعنی استودیو Housemarque احتمالاً در پشت صحنه در حال کار برای این بازی بوده و به نظر می‌رسد که این آپدیت به زودی ارائه می‌شود.

بر اساس آنچه اکانت توییتر PlaystationSize مشاهده کرده است، یک به‌روزرسانی جدید برای بازی Returnal به تازگی در نسخه پشتیبان PSN وارد فاز بتا شده که حجم آن حدود 6 گیگابایت است. اگر حجم این آپدیت را در نظر بگیریم، باید گفت که احتمالاً با یک آپدیت مهم روبرو هستیم. این میزان از حجم ممکن است نشان دهد که ویژگی‌ها یا محتوای جدیدی قرار است به این بازی اضافه شود. ویژگی سیو کردن در وسط مراحل از زمان عرضه این بازی در آن غائب بوده و یکی از مورد انتظارترین ویژگی‌هایی است که گیمرها دوست دارند به این بازی اضافه شود. بنابراین ممکن است این ویژگی یکی از مواردی باشد که قرار است با این آپدیت به بازی اضافه شود.

بازی Returnal به طور انحصاری بر روی PS5 در دسترس است. استودیو Housemarque در اوایل سال میلادی جاری توسط PlayStation خریداری شد. این استودیوی فنلاندی چندین بار گفته است که بازی بعدی آن‌ها حتی بزرگتر از Returnal خواهد بود. با توجه به موفقیت‌های این بازی از جمله کسب نمره 85 در سایت Metacritic احتمالاً سونی بودجه خوبی در اختیار این استودیو برای توسعه بازی‌های آتی آن‌ها قرار خواهد داد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

امکان Pre-Load برای بازی Returnal فعال شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید