احتمال معرفی عنوانی جدید از سری inFamous در ایونت PlayStation 

گویا قرار است Sucker Punch عنوان سوپر هیرویی جهان باز خود را بعد از سال‌ها احیا کند.

استودیوی Sucker Punch همیشه به ساخت بازی‌های فوق‌العاده معروف است. از Sly Cooper گرفته تا سری inFamous کارنامه این استودیو صحت این جمله را نشان می‌دهد. اما با Ghost of Tsushima، این توسعه‌دهنده از موفقیت تجاری و انتقادی بسیار بیشتری نسبت به بازی‌های قبلی خود برخوردار شده است. منطقی این بود که این استودیو که بلافاصله به سراغ دنباله بازی Ghost of Tsushima برود. با این حال اما این این احتمال نیز وجود دارد که شاهد بازگشت یکی از عناوین قدیمی این استودیو باشیم.

نیک بیکر، یکی از بنیان‌گذاران Xbox Era، که سابقه بسیار محکمی در مورد برملا کردن اطلاعات مرتبط با PlayStation داشت اخیراً در توییتر اعلام کرد که ممکن است در تاریخ 9 سپتامبر در ایونت PlayStation شاهد بازگشت دوباره سری inFamous باشیم. بیکر تاکید کرد که نمی‌تواند شخصاً این خبر را تأیید کند و فعلاً باید آن را با تردید نگاه کرد.

معرفی عنوانی جدید از سری inFamous بسیاری از مردم را خوشحال می‌کند. اگر قرار بر چنین اتفاقی باشد، باید دید که آیا Sucker Punch قبل از رفتن به سراغ بازی بعدی Ghost of Tsushima عنوان جدیدی از خواهد ساخت یا نه. حتی ممکن است ساخت قسمت جدید infamous به یک استودیوی خارج از مجموعه سونی واگذار شده باشد.

تا برگزاری ایونت PlayStation زمان چندانی باقی نمانده است. بنابراین مطمئناً به زودی درستی یا نادرستی این خبر معلوم خواهد شد. بیکر قبلاً نیز ادعا کرده بود که قسمت بعدی سری افسانه‌ای God of War در بالاخره در این رویداد نشان داده می‌شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

رویداد جدید Playstation روز 9 سپتامبر/18 شهریور برگزار می‌‌شود

بازی God of War: Ragnarok در ایونت جدید Playstation حضور خواهد داشت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید