spot_img

صداپیشه مایکل در بازی GTA V از کاراکتر جدید این مجموعه می‌گوید

دیو جکسون تأیید کرد که نقش پلیسی به نام کاپیتان مک کلین را در "قسمت جدیدی از سری GTA" به عهده خواهد داشت.

دیو جکسون صداپیشه شخصیت مایکل در پرفروش‌ترین محصول تاریخ RockStar یعنی بازی GTA V اخیراً در فیسبوک تایید کرد که نقش یک افسر پلیس به نام کاپیتان مک کلین را بازی می کند. در این پست، او فاش می‌کند که این شخصیت بخشی از مجموعه بازی‌ Grand Theft Auto خواهد بود.

این عبارت مبهم طرفداران را در عین حال مضطرب و هیجان‌زده می‌کند؛ زیرا کاملاً تأیید نشده است که آیا این شخصیت در Grand Theft Auto 6 حضور خواهد داشت یا بخشی از محتوای آینده GTA Online خواهد بود. با این حال، با توجه به این واقعیت که صداپیشه ظاهراً تحت NDA یا پیمان وفاداری عدم افشای اطلاعات قرارداد نیست، به نظر می‌رسد معقول‌تر این است که فکر کنیم احتمال درست بودن گزینه دوم بیشتر است.

Rockstar در حال حاضر دو پروژه در سری محبوب Grand Theft Auto در دست ساخت دارد: یکی ریمستر تریلوژی کلاسیک GTA  که هنوز تأیید نشده توسط Rockstar Dundee و دیگری همچنین عنوان  بعدی در این سال‌ها که البته آن نیز هنوز تأیید نشده است. در طول این ساله‌ا انبوهی از شایعات حول این فرنچایز مطرح شده که بسیاری از آن‌ها دور از واقع به نظر می‌رسند.

بازی GTA V را در حاضر می‌توانید رو انواع پلتفرم‌های نسل هفتم، هشتم، نهم و PC تجربه کنید. همچنین قرار است نسخه نسل نهمی این بازی در پاییز امسال منتشر شود. همچنین عاشقان سه عنوان کلاسیک فرنچایز GTA می‌توانند در سال 2022 منتظر نسخه ریمستر این بازی‌ها باشند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمستر سه عنوان کلاسیک مجموعه محبوب GTA منتشر می‌شود

ریمستر سه‌گانه GTA احتمالاً در سال 2022 عرضه می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید