گیم‌پلی بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin نمایش داده شد

در این ویدئو همچنین مبارزه با یکی از باس‌های بازی را هم می‌بینیم.

Square Enix در TGS امسال، برنامه بسیار شلوغی داشته است که چند روز پیش در بازی‌نما خبری درباره آن خواندیم. بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin یکی از چندین عنوانی است که آن‌ها در این مراسم درباره آن اطلاعات جدیدی منتشر کردند. علاوه بر اینکه تاریخ انتشار این بازی مشخص شد، تصاویر جدیدی از گیم‌پلی آن نیز به لطف Dengeki منتشر شده است.

این ویدئو که کمی کمتر از ده دقیقه طول دارد، در محیطی جدید می‌گذرد که از  سرسبزی فراوانی برخوردار است. انواع مختلف دشمنان جدید بازی در این ویدئو نشان داده می شود و مبارزات بازی خوب به نظر می‌رسیدند. یک مبارزه با باس‌های بازی نیز در انتهای ویدیو نشان داده می‌شود. همچنین چند نمای کوتاه از پیشرفت کاراکتر‌ها و سفارشی‌سازی نیز در این ویدئو دیده می‌شود.

بازی Stranger of Paradise Final Fantasy Origin برای PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One و PC در 18 مارس 2022/ 26 اسفند منتشر می‌شود. دومین دمو از این بازی نیز در حال حاضر بر روی PS5 و Xbox Series X/S در دسترس است.

داستان این بازی در نسخه‌ای تاریک‌تر از جهان سری اصلی Final Fantasy رخ می‌دهد. این بازی ماجراهای کاراکترهایی را روایت می‌کند که از جهانی دیگر وارد جهان این بازی شده و باید با خشونت و هرج و مرجی که بر این جهان حاکم است، مبارزه کنند. کاراکتر اصلی بازی جک گارلند نام دارد و کاراکترهای دیگری با نام‌های اش و جد او را همراهی می‌کنند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Square Enix فهرست برنامه‌های خود برای نمایشگاه ویدئوگیم توکیو را مشخص کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید