از بازی Crossfire X به زودی خبر جدیدی خواهیم شنید

بر اساس آخرین اخبار، احتمالاً این توییت به انتشار خبری از این بازی در مراسم The Game Awards اشاره داشته باشد.

چندی پیش بود که Remedy Entertainment فاش کرد که انتشار بازی Crossfire X نزدیک است. حالا حساب رسمی توییتر این بازی نوشته مرموزی را به اشتراک گذاشته است. این توییت می‌گوید: «مزدوران توجه… انتقال لیست سیاه متوقف شد… رمزگشایی…» به نظر می‌رسد که این توییت به توئیت‌های بعدی‌ای اشاره دارد که با گذشت روزها جزئیات بیشتری را قرار است ارائه دهند و در نهایت شاید به اخبار بیشتری از این بازی در مراسم The Game Awards 2021 ختم شوند.

بازی Crossfire X که بر اساس شوتر مولتی‌‌پلیر محبوب استودیو Smilegate Entertainment ساخته شده، اساساً اقتباسی از آن بازی است که توسط Remedy در قالب یک کمپین سینگل‌پلیر توسعه یافته است. همراه با معرفی سه نقشه جدید برای بخش مولتی‌پلیر این بازی، بو، تهیه‌کننده اجرایی آن، در جولای 2021 اظهار داشت که این عنوان در «آینده‌ای نزدیک» منتشر خواهد شد. حتی اگر تاخیر دیگری اتفاق بیفتد، Crossfire X همچنان به احتمال زیاد در سه ماهه اول 2022 منتشر خواهد شد.

Crossfire X انحصاری Xbox One و Xbox Series X/S است. این بازی به کمک موتور Northlight Engine استودیو Remedy توسعه یافته و در تصاویر منتشر شده بسیار زیبا به نظر می‌رسد.

مراسم The Game Awards امسال قرار است روز 4:30 صبح جمعه به وقت تهران برگزار شود و 40 تا 50 بازی همراه با اخبار زیادی برای سال‌های 2022 و 2023 در آن ارائه شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Remedy با همکاری Epic Games توسعه یک بازی AAA را آغاز کرده است

استودیو رمدی در حال توسعه ۵ بازی به شکل همزمان است

استودیو Remedy Entertainment یک استودیو جدید در سوئد افتتاح خواهد کرد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید