نسخه جدید Need for Speed تنها مختص نسل نه خواهد بود

این بازی احتمالاً در اواخر سال جاری میلادی منتشر خواهد شد.

نسخه جدید Need for Speed -که توسعه آن را Criterion Games بر عهده دارد- در اصل قرار بود در سال 2021 عرضه شود؛ با این حال اما پس از تاخیر به منظور اینکه Criterion به DICE برای توسعه Battlefield 2042  کمک کند، EA یک پنجره عرضه جدید برای بازی تعیین کرد و تایید کرد که آن را در سال مالی منتهی به پایان آوریل 2023 منتشر خواهد کرد.

شایعات حاکی از آن بود که این بازی ممکن است در ماه سپتامبر یا اکتبر سال جاری عرضه شود. اما جزئیات تازه‌ای که منتشر شده نشان می‌دهد که این عنوان ممکن است کمی بعدتر عرضه شود. جف گراب، روزنامه نگار، در قسمت جدید برنامه Grubbsnax گفت که نسخه جدید Need for Speed هنوز قرار است در سال 2022 عرضه شود و احتمالاً در ماه نوامبر منتشر خواهد شد. جالب توجه اینجاست که گراب همچنین اضافه کرد که این بازی نسخه‌های از عرضه نسخه‌های PS4 و Xbox One منصرف شده و حالا قرار است تنها برای PS5 ،Xbox Series X/S و PC عرضه شود.

EA  تصمیم گرفته که چند نمونه از عناوین خود از جمله ریمیک Dead Space و قسمت بعدی سری Dragon Age را تنها برای کنسول‌های نسل نهم منتشر کند.

صد البته، نسخه جدید Need for Speed هنوز به طور رسمی رونمایی نشده و در نتیجه برای جزئیات رسمی و دقیق درباره این بازی باید بیشتر منتظر ماند. اگر EA واقعاً می‌خواهد این بازی تا اواخر سال 2022 منتشر شود، احتمالاً در ماه‌های آینده آن را معرفی خواهد کرد.

به تازگی، گزارش شده است که Codemasters Cheshire به عنوان استودیو پشتیبان قرار است با Criterion برای ساخت عنوان بعدی سری Need For Speed همکاری کند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی GRID Legends روز 6 اسفند منتشر می‌شود

نقد و بررسی بازی Need For Speed: Heat | نزدیک شدن به افق

نسخه‌ی ریمستر Need for Speed: Hot Pursuit و چند نسخه‌ی دیگر به گیم‌پس خواهند آمد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید