استودیو Naughty Dog هنوز علاقه زیادی به The Last of Us و Uncharted دارد

با اینکه این استودیو در حال کار بر روی IPهای جدید است، با این حال چندان عجیب نیست اگر به فرنچایز‌های مشهور خود دوباره بازگردد.

با وجود اینکه یک سال از آخرین پروژه بزرگ استودیو Naughty Dog یعنی The Last of Us Part 2، احتمالاً قرار نیست در آینده نزدیک چیزی از این استودیو ببینیم. اما مطمئناً همیشه از سوی گیمرها سوالاتی در مورد آنچه که قرار است در آینده روی آن کار کنند، وجود دارد. به خصوص وقتی با استودیویی مانند Naughty Dog سروکار داریم، نمی‌توان از خود نپرسید که آیا قصد دارند به IP فوق العاده‌ای که قبلاً روی آن کار کرده‌اند بازگردند یا چیزی کاملاً جدید که به همان اندازه هیجان انگیز باشد، در زیر سر دارند.

به گفته ایوان ولز، رئیس استودیوی Naughty Dog، باید کمی از هر دو را از این استودیو انتظار داشته باشید. ولز در گفتگو با پایگاه خبری Game Informer گفت که اگرچه در مورد خلق یک IP جدید «هیجان» وجود دارد، اما Naughty Dog هنوز «عشق زیادی» به بازی‌هایی مانند Uncharted و The Last of Us دارد.

ولز گفت: «من فکر می‌کنم پاسخ هر دو سوال آسان است. فکر می‌کنم برای توسعه IP جدید هیجان وجود دارد؛ اما هنوز عشق زیادی به Uncharted و The Last of Us وجود دارد و فکر می‌کنم در آینده هر دو نوع پروژه را از ما خواهید دید.»

البته پروژه مولتی‌پلیر مستقل The Last of Us در حال حاضر در دست ساخت است و اطلاعاتی که فاش شده نشان می‌دهد که بازسازی اولین بازی نیز در حال توسعه است. در مورد Uncharted، طبق گزارشات قبلی، SIE Bend Studio در مرحله‌ای تحت نظارت Naughty Dog روی بازی جدیدی از این مجموعه کار می‌کرد، اما این پروژه کنسل شد و در عوض Bend به سراغ یک عنوان جدید جهان باز رفت.

نیل دراکمن، خالق The Last of Us و یکی از روسای استودیو Naughty Dog نیز قبلاً گفته بود که یا بازی سوم این مجموعه یا یک IP کاملاً جدید می‌تواند پروژه بزرگ بعدی این استودیو باشد. ظاهراً دراكمن در حال حاضر یک طرح کلی از داستان The Last of Us Part 3 در دست دارد. اینکه چه برداشتی از این خبر داشته باشید به خود شما بستگی دارد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ناتی‌داگ در حال استخدام طراح اقتصادی برای یک بازی چندنفره است

امکان وجود حالت بتل رویال در بازی 2 The Last of Us Part

منبعGamingbolt

حتما بخوانید