Mutan Insight به دنبال ساخت ریمیک یک بازی RPG قدیمی برای PS5 است

بر اساس آخرین اطلاعات، این استودیو به تازگی بدین منظور آگهی‌های استخدامی متعددی منتشر کرده است.

اخیراً شایعات جالبی منتشر شده مبنی بر اینکه بازی Chrono Cross که یک عنوان RPG برای PS1 بود،  ممکن است در آینده‌ای نزدیک برای PlayStation و سایر پلتفرم‌ها بازسازی شود.به تازگی کاربران سایت Reddit کشف کرده‌اند که Another Eden ممکن است به زودی یک رویداد مشترک با Chrono Cross برگزار کند و همین مساله گمانه‌زنی‌ها در مورد ریمیک این بازی را حتی بیشتر کرده است.

حالا ما اطلاعات جدیدی نیز درباره ریمیک احتمال Chrono Cross در دست داریم. Mutan Insight، توسعه‌دهنده‌ای که قبلاً روی محتوای مرتبط با Final Fantasy و سری Atelier کار کرده است، آگهی‌های استخدامی متعددی را منتشر کرده که بیان می‌کند آن‌ها برای کار بر روی یک «RPG (ریمیک/عنوان اختصاصی) بزرگ برای PS5» مشغول استخدام نیروهای جدید هستند. آگهی استخدامی همچنین نشان می‌دهد که این بازی بر روی موتور Unreal Engine 5 در حال توسعه است.

همانطور که انتظار می‌رفت، فهرست مشاغل شامل نام پروژه نمی‌شود و هیچ نشانه‌ای وجود ندارد که این بازی می‌تواند یک ریمیک از Chrono Cross باشد. هرچند تصادف عجیب این است که ما تنها چند هفته است که از بازسازی بازی Chrono Cross مطلع شده‌ایم و حالا خبرهایی از پروژه جدید Mutan Insight به گوش می‌رسد.

ممکن است همه چیز فقط یک تصادف باشد؛ اما احتمال این وجود دارد که به زودی بیشتر در مورد بازسازی Chrono Cross بشنویم و Mutan Insight نیز احتمال دارد در حال کار بر روی این پروژه باشد. با این حال، تا زمانی که تأیید رسمی در این باره دریافت کنیم، باید با احتیاط درباره این احتمالات صحبت کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ریمیک یکی از عناوین بزرگ PlayStation در ماه دسامبر معرفی خواهد شد

Deviation Games در سال 2022 توسعه بازی PS5 خود را آغاز خواهد کرد

منبعAltchar

حتما بخوانید