spot_img

پچ جدید Mortal Shell تجربه‌ی بازی روی XBOX Series S را ارتقا می‌دهد

حالا دارندگان XBOX Series S هم می‌توانند از تجربه‌ی بازی با ۶۰ فریم بر ثانیه لذت ببرند

استودیو Cold Symmetry چند ماه قبل، نسخه‌ی نسل نهمی بازی نقش‌آفرینی خود، یعنی Mortal Shell را منتشر کرد تا کاربران کنسول‌های PlayStation 5 و XBOX Series X بتوانند بازی را با تصاویر بهتر و زیباتری تجربه کنند. اما کاربران کنسول ارزان قیمت مایکروسافت یعنی XBOX Series S همچنان مجبور بودند تا بازی را با ۳۰ فریم بر ثانیه تجربه کنند. موضوعی که با توجه به سخت‌افزار ضعیف‌تر این کنسول کوچک، دور از انتظار نبود. حالا اما Cold Symmetry با آخرین به‌روزرسانی بازی، تنظیمات جدیدی برای بازی تعریف کرده که امکان اجرای بازی با نرخ فریم ۶۰ را به کاربران XBOX Series S می‌دهد.

بازی در زمان انتشار برای کنسول‌های PS5 و X Series X به شکل ۶۰ فریم بر ثانیه اجرا می‌شد، حالا این ویژگی برای کنسول XBOX Series S هم در دسترس قرار گرفته و کاربران این کنسول می‌توانند بازی را با وضوح تصویر ۱۰۸۰ و با نرخ فریم ۶۰ تجربه کنند.

این خبر از طریق حساب توییتر رسمی استودیو Cold Symmetry اعلام شد. البته هنوز هم می‌توانید بازی را با رزولوشن بالاتر و به شکل ۳۰ فریم بر ثانیه تجربه کنید.

بازی Mortal Shell یک بازی نقش‌آفرینی مستقل است که توسط استودیو Cold Symmetry توسعه داده شده است و برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید