بازی Mortal Kombat 11 به سرویس Xbox Game Pass اضافه خواهد شد

بر اساس جدیدترین اخبار، The Gunk و Firewatch از جمله عناوین جدید دیگر این سرویس هستند.

چند هفته پیش، مایکروسافت مجموعه بازی‌هایی را که در ماه دسامبر به Xbox Game Pass اضافه می‌شوند، اعلام کرده بود و در صدر آن بازی‌هایی مانند Halo Infinite و Among Us به چشم می‌خورد. حالا یک مجموعه بازی دیگر نیز معرفی که تا ظرف روزهای آینده به این سرویس اضافه خواهند شد.

همانطور که در ویدیوی آپلود شده توسط Xbox On، کانال یوتیوب که توسط Xbox UK اداره می شود، فاش شده، تا چند روز دیگر، در تاریخ 16 دسامبر (25 آذر)، 9 بازی دیگر به Xbox Game Pass ،PC Game Pass و Game Pass برای فضای Cloud اضافه خواهند شد. مهم‌ترین بازی از این مجموعه بازی Mortal Kombat 11 است. بازی The Gunk که هنوز عرضه نشده و همچنین بازی ماجراجویی روایت‌محور تحسین شده Firewatch دو عنوان دیگری هستند که به زودی به این سرویس محبوب اضافه خواهند شد.

علاوه بر این سه بازی، Transformers: Battlegrounds ،Lake ،Race with Ryan ،Paw Patrol: Mighty Pups Save Adventure Bay ،Broken Age و Ben 10: Power Trip بازی‌های دیگری هستند که قرار است به فهرست رو به رشد بازی‌های Xbox Game Pass اضافه شوند.

می‌توان حدس زد که خبر اضافه شدن بازی Mortal Kombat 11 به این سرویس برای طرفداران بازی‌های فایتینگ بسیار خوشحال‌کننده خواهدبود. علاوه بر این، به تازگی اعلام شده که چندین بازی نیز در ماه‌های آتی در روز اول عرضه به‌ سرویس Game Pass اضافه می‌شوند که از جمله آن‌ها می‌توان به Sniper Elite 5 ،Weird West و Trek to Yomi اشاره کرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Mass Effect: Legendary Edition احتمالاً به گیم‌پس می‌آید

Xbox Game Pass تاثیر منفی‌‌‌ای بر ساخت بازی‌ها ندارد

بازی The Gunk روز 25 آذر برای PC و کنسول‌های Xbox منتشر می‎‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید