در مراسم The Game Awards 2021 بیش از 40 بازی حضور خواهند داشت

بر اساس آخرین اخبار، قرار است از بازی‌های دو سال آینده در این مراسم بیشتر بشنویم.

 به تازگی 9 دسامبر/18 آذر به عنوان تاریخ برگزاری مراسم The Game Awards 2021 تعیین شده است. این مراسم یک بار دیگر قرار است به صورت حضوری برگزار شود و دلایل زیادی وجود دارد که منتظر آن باشیم. این رویداد هر سال بهبیش از سال گذشته رشد کرده و بهتر می‌شود و به نظر می‌رسد که نمایش سال 2021 نیز رویدادی پر از خبرهای مختلف خواهد بود.

در مورد مراسم The Game Awards 2021، جف کیلی، خالق و تهیه‌کننده این مراسم، در مقاله‌ای که اخیراً در وب سایت Epic Games منتشر شده است، اظهار داشته که امسال حدود 40 تا 50 بازی در این مراسم حضور خواهند داشت که البته این تعداد شامل اطلاعات جدید درباره بازی‌هایی که پیش‌تر معرفی شده‌اند نیز می‌شوند. کیلی همچنین می‌گوید این این بازی‌ها شامل چندین بازی نیز می‌شود که قرار است در سال‌های 2022 و 2023 عرضه شوند.

کیلی در این باره گفت: «خیلی خوب است که سلبریتی‌ها حضور داشته باشند؛ خیلی خوب است که موزیک در مراسم وجود داشته باشد؛ اما اینکه واقعاً روی بازی‌ها تمرکز داشته باشیم، به نظر من خیلی مهم است. به خصوص امسال که اخبار زیادی مرتبط با 2022 و 2023 در راه است که بزرگترین ترکیب بازی‌هایی را که قرار است معرفی شده یا نمایش داده شوند تا به این لحظه شامل می‌شود. آنچه ما از مراسم سال گذشته یاد گرفتیم این بود که این بازی‌ها و تریلرهای آن‌ها هستند که جهت حرکت مراسم را تعیین می‌کنند»

در همین حال، کیلی همچنین تایید کرد که می‌توانیم انتظار تماشای ویدئوهایی از گیم‌پلی بازی‌ها را نیز داشته باشیم. این ویدئوها نشان می‌دهد که توسعه‌دهندگان با استفاده از قدرت PS5 و Xbox Series X/S از منظر بصری چه کارهایی را می‌توانند انجام دهند.

او گفت: «هنوز احساس می‌کنم که ما فقط به نوعی سطح آنچه را که در PS5 و Xbox Series X قابل دست یافتن است، دیده‌ایم. بنابراین فکر می‌کنم چیزهایی را در این نمایش خواهید دید که واقعاً بسیار خیره‌کننده هستند. ما تصاویری از بازی‌ها را خواهیم دید که به مردم یادآوری می‌کنند که بهترین‌های این صنعت هنوز در راه است.»

با نزدیک شدن هر چه بیشتر به مراسم The Game Awards 2021 و برگزاری آن در کمتر از یک ماه دیگر، هنوز اطلاعات زیادی در مورد بازی‌هایی که قرار است در این مراسم حضور داشته باشند، وجود ندارد. تنها برخی شایعات ادعا کرده‌اند که احتمالاً نمایشی از بازی Senua’s Saga: Hellblade II در این مراسم خواهیم دید. بدون شک در روزها و هفته‌های آینده درباره بازی‌های حاضر در این مراسم بیشتر خواهیم شنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

احتمالاً مایکروسافت بازی Hellblade II را در Game Awards 2021 نمایش دهد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید