spot_img

دو تصویر لو رفته دیگر از بازی Starfield بر روی Reddit قرار گرفت

یکی از این عکس‌ها گویا از درون یک ایستگاه فضایی بوده و دیگری مدل‌های اولیه از یک فضاپیما را نشان می‌دهد

مدتی است که تصاویری از بازی Starfield در فواصل نامنظم به بیرون درز می‌کند و حالا دو تصویر دیگر نیز به آن‌ها اضافه شده است. یکی از این دو تصویر بصورت آنلاین بارگذاری شده و از طریق Reddit به اشتراک گذاشته شده‌اند، نمای داخلی یک ایستگاه فضایی را نشان می‌دهد و در عکس دیگر مدل‌های اولیه مختلفی را برای سفینه‌های فضاییآمده است. در زیر می‌توانید این دو تصویر را ببینید. در عکس از فضای داخلی ایستگاه فضایی دور بخشی از عکس یک دایره قرمز کشیده شده است که گویا در عکس اصلی که به دست آپلود کننده عکس‌ها رسیده نیز چنین بوده است.

ظاهراً این تصاویر نیز از زمان ساخت Starfield در سال 2018 بیرون درز کرده که از این نظر مشابه مجموعه‌ای قبلی از عکس‌های این بازی است. فضای داخلی ایستگاه فضایی به طور خاص ظاهری بسیار شبیه به تصاویری دارد که قبلاً به بیرون درز پیدا کرده بودند و البته سفینه‌های فضایی با آنچه در تریلر تیزر این بازی در E3 دیده‌ایم، مطابقت دارد.

احتمالاً چند ماه دیگر طول می کشد تا از توسعه دهنده یا ناشر این بازی چیزهای بیشتری در مورد این بازی بشنویم؛ چرا که هنوز بیش از یکسال تا زمان عرضه Starfield باقی مانده است. با این حال، چند روز پیش سه فیلم کوتاه از این بازی منتشر شد برخی از مکان‌های بازی را با جزئیات در آن‌ها توضیح داده شده بود. در این ویدئوها از بازی Starfield ایستگاه فضایی نیو آتلانتیس (New Atlantis) را می‌بینیم که پایتخت مستعمرات متحده (یا UC) است. بعد از آن نوبت به نئون (Neon) می‌رسد که اساساً یک سکوی غول‌پیکر ماهیگیری در سیاره‌ای پوشیده از آب بوده و حالا به عنوان لانه‌ای برای مصرف مواد مخدر تغییر ماهیت داده است. سرانجام نوبت آکیلا (Akila) پایتخت گروه Freestar می‌رسد که کنفدراسیونی متشکل از سه سیستم ستاره‌ای متمایز است.در مورد این ویدئوها می‌توانید از لینک‌های زیر در بازی‌نما بیشتر بخوانید.

بازی Starfield برای Xbox Series X/S و  PCدر 11 نوامبر 2022 عرضه می‌شود.

بازی Starfield
بازی Starfield

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

ویدئوهای جدید بازی Starfield لوکیشن‌های مختلف این بازی را نشان می‌دهد

نمایش Starfield بدون ابزارهای سینمایی ساخته شده بود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید