از بسته الحاقی Sunbreak بازی Monster Hunter Rise به زودی بیشتر خواهیم شنید

بر اساس آخرین اطلاعات، همچنین نسخه PC این بازی 22 دی ماه منتشر می‌شود.

Capcom برنامه‌های بزرگی برای Monster Hunter Rise در نظر گرفته است. این بازی اکشن RPG از زمان عرضه در ماه مارس تاکنون به موفقیت بزرگی بر روی کنسول Switch دست یافته است. به زودی اما قرار است برای رایانه‌های شخصی نیز منتشر خواهد شد. پس از آن، در اواخر سال 2022، کپکام قصد دارد یک بسته الحاقی بزرگ به نام Sunbreak را نیز برای بازی منتشر کند.

ما قبلاً از بسته الحاقی Sunbreak اطلاعات کمی را شاهد بودیم. از گوشه و کنار نیز اطلاعات جدیدی در مورد این بسته الحاقی از زمان معرفی آن به گوش رسیده است. اما چه زمانی می‌توان انتظار داشت اطلاعات رسمی را در این باره داشت؟ ظاهراً انتظار چندان طولانی نخواهد بود.

Capcom  اخیراً از طریق صفحه رسمی Monster Hunter در توییتر خود تأیید کرده است که اخبار بیشتری در مورد بسته الحاقی Sunbreak بازی Monster Hunter Rise در بهار 2022 منتشر خواهد شد. Sunbreak در تابستان منتشر می‌شود و به این معنی است که ما احتمالاً در ماه‌های آینده جزئیات خیلی بیشتری از این بسته الحاقی خواهیم شنید.

Monster Hunter Rise در حال حاضر بر روی Switch در دسترس است و در تاریخ 12 ژانویه/22 nd برای PC عرضه می‌شود. دمویی از بازی نیز در حال حاضر در Steam در دسترس است. شما می‌توانید از طریق لینک‌های زیر سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی بر روی PC را چک کنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

محتویات نسخه PC بازی Monster Hunter Rise مشخص شد

سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Monster Hunter Rise مشخص شد

Monster Hunter Rise: Sunbreak برای PC و Switch همزمان عرضه می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید