سیستم مورد نیاز برای بازی Monster Hunter Rise مشخص شد

برای اجرای این بازی بر روی PC به سیستم چندان قدرتمندی نیاز نخواهید داشت.

Monster Hunter Rise قرار است چند ماه دیگر برای PC عرضه شود و اگر پورت PC بازی Monster Hunter World را نیز در نظر بگیریم، طرفداران این سری که ترجیح می‌دهند آن را روی PC تجربه کنند،  باید منتظر چیزهای زیادی باشند. اگر شما از جمله افرادی هستید که منتظر وارد شدن این بازی به دنیای رایانه‌ها هستید، حداقل سیستم مورد نیاز برای اجرای این بازی و همچنین سیستم توصیه شده آن از طریق صفحه Steam بازی مشخص شده است.

همانطور که از یک بازی که ابتدا برای Switch ساخته شده بود انتظار می‌رفت، سیستم مورد نیاز چندان بالا نخواهد بود. در حداقل تنظیمات، به یک پردازنده i3 4130، یا i5 3460 یا FX 6100، به همراه DDR4 GeForce GT 1030 یا Radeon RX 550 نیاز دارید. در عین حال، در تنظیمات توصیه شده، به پردازنده i5-4460 یا FX 8300 نیاز دارید. همچنین به کارت گرافیک GeForce GTX 1060 (3 گیگابایت VRAM) یا Radeon RX 570 (4 گیگابایت VRAM) نیاز خواهید داشت. RAM و حافظه مورد نیاز در هر دو نوع از تنظیمات به ترتیب 8 گیگابایت و 23 گیگابایت است.

Monster Hunter Rise در 12 ژانویه 2022 برای PC عرضه می‌شود. بسته الحاقی این بازی یعنی Sunbreak در تابستان 2022 به طور همزمان برای PC و Switch عرضه می‌شود. در مورد این بسته الحاقی، Capcom گفته که طرفداران می‌توانند «حجم زیادی از محتوا» را انتظار داشته باشند. همراه با خط داستانی جدید، هیولاهای جدید، لوکیشن جدید و «عناصر جدیدی در گیم‌پلی»، یک رتبه جدید برای کوئست‌ها نیز برای این بسته الحاقی تأیید شده است. شاید این رتبه قرار است به عنوان G-Rank یا Master Rank کاربرد داشته که قرار است نشان‌دهنده سخت‌ترین چالش‌ها باشد.

در تصویر زیر سیستم مورد نیاز برای اجرای بازی Monster Hunter Rise را یه طور کامل می‌توانید مشاهده کنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Monster Hunter Rise: Sunbreak برای PC و Switch همزمان عرضه می‌شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید