Monster Hunter Rise: Sunbreak برای PC و Switch همزمان عرضه می‌شود

Capcom قول داده که برای این بسته الحاقی محتواهای جدیدی از جمله هیولاهای و لوکیشن‌های جدید معرفی کند.

هنگامی که Capcom از اولین بسته الحاقی پولی Monster Hunter Rise  به نام Sunbreak رونمایی کرد، چندان باعث تعجب نشد؛ زیرا این شرکت این کار را پیشتر با Monster Hunter World: Iceborne انجام داده بود. با این حال، با توجه به اینکه نسخه PC بازی Monster Hunter Rise هنوز منتشر نشده است، جای این پرسش وجود دارد که آیا Sunbreak  برای PC نیز منتشر خواهد شد یا نه.

خوشبختانه اینطور نیست. در پست جدیدی که در Capcom Unity منتشر شده است، توسعه‌دهنده این بازی تصریح کرد که این بسته الحاقی همزمان برای PC و Nintendo Switch در تابستان 2022 منتشر می‌شود. نسخه PC از عنوان Monster Hunter Rise  برای انتشار در اوایل سال 2022 برنامه‌ریزی شده و اگرچه هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه آن مشخص نشده، اما اخیراً در کره جنوبی و آلمان رده‌بندی سنی شده است. ممکن است در توکیو گیم شو 2021 اطلاعات بیشتری درباره این بازی منتشر شود. به خصوص اینکه Capcom قرار است نمایشی در این رویداد داشته باشد.

در مورد سایر جزئیات، Capcom گفته که طرفداران می‌توانند «حجم زیادی از محتوا» را انتظار داشته باشند. همراه با خط داستانی جدید، هیولاهای جدید، لوکیشن جدید و «عناصر جدیدی در گیم‌پلی»، یک رتبه جدید برای کوئست‌ها نیز برای این بسته الحاقی تأیید شده است. شاید این رتبه قرار است به عنوان G-Rank یا Master Rank کاربرد داشته که قرار است نشان‌دهنده سخت‌ترین چالش‌ها باشد. در این بین منتظر جزئیات بیشتر باشید.‌

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

شروع فوق‌العاده‌ی Monster Hunter Rise

منبعGamingbolt

حتما بخوانید