spot_img

شروع فوق‌العاده‌ی Monster Hunter Rise

قروش ۴ میلیون نسخه‌ای برای یک بازی انحصاری سوئیچ

سری بازی‌های Monster Hunter همیشه یکی از سودآورترین و محبوب‌ترین مجموعه‌های کپ‌کام بوده. ظاهرا قرار هم نیست این حقیقت تغییر کند و آخرین نسخه‌ی منتشر شده از این مجموعه که Rise نام دارد و در انحصار کنسول نینتندو سوئیچ است. عنوانی که یک هفته پس از عرضه‌ی خود، موفق شده تا به فروشی بالغ بر ۴ میلیون نسخه برسد.

با توجه به اعلام رسمی ناشر، از بازی Monster Hunter Rise تاکنون ۴ میلیون نسخه به بازار عرضه شده. البته کپ‌کام فروش دیجیتالی را از نسخه‌های فیزیکی جدا نکرده ولی در نهایت فروش بازی بسیار عالی است.

به عنوان اولین نسخه‌ی Monster Hunter که اختصاصاً برای نینتندو سوئیچ طراحی شده و البته موتور کپ‌کام، یعنی RE Engine را برای این کنسول بهینه‌سازی کرده این رقم، موفقیت مالی بسیار خوبی است. بازی در مورد شکارچیانی است که باید از روستای کامورا محافظت کرده و به جنگ هیولاهای قدیمی و جدید این سری بروند. در این بازی سلاح‌های همیشگی سری حضور دارد و در کنار آن تعداد زیادی سلاح جدید به بازی اضافه شده.

بازی Monster Hunter Rise هم‌اکنون برای نینتندو سوئیچ در دسترس است و قرار است تا در اوایل سال ۲۰۲۲ برای رایانه‌های شخصی منتشر شود. اولین آپدیت بزرگ بازی هم در ماه آوریل منتشر می‌شود که هیولا و سلاح‌های جدیدی را به بازی اضافه می‌کند. همچنین به همراه این به‌روزرسانی، پایان حقیقی بازی در دسترس دارندگان آن قرار می‌گیرد.

منبعGamingBolt

حتما بخوانید