احتمالاً مایکروسافت بازی Hellblade II را در Game Awards 2021 نمایش دهد

احتمالاً مایکروسافت بعد از 2 سال اطلاعات جدیدی درباره این عنوان منتشر کند.

مایکروسافت در The Game Awards 2019 در دسامبر 2019 کنسول Xbox Series X را همراه با بازی Senua’s Saga: Hellblade II معرفی کرد. با این حال از آن زمان تا کنون خبر چندانی از این بازی نشنیده‌ایم.

جف گراب از VentureBeat در اپیزود جدید از پادکست خود به نام DefininfDuke گفت که باور دارد حالا مایکروسافت می‌خواهد بازی Senua’s Saga: Hellblade II را در The Game Awards سال 2021 که در دسامبر سال جاری در تئاتر مایکروسافت در لس آنجلس برگزار می‌شود، نمایش دهد.

جف گراب در این باره گفت: «من فکر می‌کنم Hellblade II در برنامه‌های آن‌ها بود. اما باید دید چه می‌شود. آن‌ها بعد از E3 همیشه به فکر این بازی بودند.» گراب ادامه داد: «آن‌ها می‌خواستند این بازی را نیز در E3 نشان دهند، اما پیش خودشان فکر کردند که محتوای زیادی برای نمایش در این مراسم دارند و احتمالاً بهتر است این بازی را برای بعدها نگه دارند و آن‌ها را در ادامه سال نشان دهند. احتمالاً The Game Awards همان موعد مقرر باشد. باید دید آیا برنامه آن‌ها تغییر می‌کند یا نه.»

گراب اضافه کرد که همچنین احتمال کمی وجود دارد که Avowed از استودیو Obsidian نیز در این مراسم حضور داشته باشد. مایکروسافت سال گذشته بازی Perfect Dark را در The Game Awards 2020 معرفی کرد. بنابراین اینکه حداقل یک بازی را امسال در این مراسم نشان دهد، منطقی است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی نما (۱۶): روان شناسی و بازی / Hellblade

همکاری The Initiative با Crystal Dynamics در ساخت ریبوت Perfect Dark

منبعVGchartz

حتما بخوانید