spot_img

نسخه ریمستر بازی Metroid Prime 1 در دست ساخت قرار دارد

بنا بر شایعه‌ای که اخیراً منتشر شده گویا ریمستر این عنوان کلاسیک از سال 2018 در حال ساخت است.

شایعات مربوط به ریمستر سری بازی‌های Metroid Prime چند سالی است که وجود دارد. گزارشی که اخیراً منتشر شده اما چیز دیگری را نشان می‌دهد و ادعا می‌کند که استودیوهای Nintendo و Retro در حال حاضر بر روی ریمستر اولین عنوان از سری بازی‌های Metroid Prime یعنی بازی Metroid Prime 1 کار می‌کنند و آنطور که در شایعات بسیاری پیشتر ادعا شده بود، بر روی سه‌گانه کار نمی‌شود.

در یکی از مجموعه ویدئوهای SpawnWave  که اخیراً منتشر شده است، اینسایدر معروف یعنی NateDrake در مورد این موضوع اظهار نظر کرده و این خبر را تأیید کرد. او ادعا می‌کند که یک ریمستر از Metroid Prime 1 از سال 2018 در ساخت بوده و «یک پروژه بسیار بلند پروازانه» است؛ به این معنی که شما باید انتظار داشته باشید که با چیزی فراتر از یک پیشرفت ساده روبرو شوید. این اینسایدر می‌گوید که که اگرچه این بازی از نظر محتوا به نسخه اصلی وفادار می‌ماند، اما از نظر بصری، در حکم ارتقاء قابل توجهی نسبت به آن نسخه است.

گفته می‌شود این ریمستر بازی Metroid Prime 1 در سال 2022 منتشر می‌شود و NateDrake پیشنهاد می‌کند که بسته به زمان برنامه نینتندو برای انتشار آن، در زمانی بین The Game Awards در دسامبر امسال و E3 در ژوئن سال آینده از آن رونمایی می‌شود.

البته پیش‌تر نیز بیش از چند شایعه مربوط به Metroid Prime وجود داشته که هیچ یک به واقعیت تبدیل نشده‌اند. بنابراین بهتر است فعلاً با تردید به این اخبار نگاه کنیم و منتظر اخبار بیشتری از منابع رسمی و از سوی سازنده باشیم.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تریلر جدید بازی Metroid Dread توانایی‌های شخصیت اصلی را نشان می‌دهد

E3 2017: عنوان Metroid Prime 4 معرفی شد

تمایل سازندگان بازی Bayonetta 3 به نمایش هر چه زودتر این بازی

منبعGamingbolt

حتما بخوانید