spot_img

تریلر جدید بازی Metroid Dread توانایی‌های شخصیت اصلی را نشان می‌دهد

علاوه بر این یک دشمن مرموز و ترسناک و همچنین یک باس قدیمی که در نخستین عناوین مجموعه Metroid دیده بودیم، در این بازی حضور خواهند داشت.

همانطور که هفته گذشته وعده داده شده بود‌، تریلر جدیدی از بازی Metroid Dread نینتندو منتشر شد. این برنامه برخی از توانایی‌های جدید ساموس، شخصیت اصلی بازی، را نشان می دهد. از جمله این توانایی‌ها می‌توان به Flash Shift برای حرکت سریع به جلو و عقب و همچنین یک موشک جدید به نام Storm Missile، که امکان قفل شدن با هدف‌گیری آزاد و رهاسازی موشک را فراهم می‌کند، اشاره کرد. از این موشک همچنین برای حل معما و مبارزات نیز استفاده می‌شود.

سایر توانایی‌های جدید، همانطور که در آخرین گزارش درباره Dread در سایت نینتندو هم آمده بود، شامل Pulse Radar است که از امواج صوتی برای تعیین بلوک‌های قابل تخریب و Shinespark استفاده می‌کند. از Shinespark در حالت Speed ​​Booster برای پرواز از موانع و آسیب رساندن به دشمنان در هر جهت فعال می شود. سلاح‌هایی که از نسخه‌های قبلی در این بازی حضور دارند، شامل Grapple Beam ،Ice Missile ،Speed ​​Booster و چند اسلحه دیگر است. همچنین در این تریلر برخی از تهدیدات بزرگتری که ساموس در بازی Metroid Dread با آن‌ها باید دست‌و‌پنجه نرم کند نیز معرفی شده است.  

یکی از این تهدیدات جنگجوی قدرتمند و مرموزی به نام چوزو (Chozo) است که باعث می‌شود قهرمان ما در ابتدا تمام توانایی‌های خود را از دست بدهد. شما حتی با ربات هایی که شبیه Chozo هستند و ساموس را تهدید می‌کنند، برخورد خواهید کرد. و خبر جالب برای طرفداران قدیمی این سری اینکه می‌دانیم حداقل کرید (Kraid)، باس قدرتمندی که در اولین بازی از سری Metroid ظاهر شد، بار دیگر در بازی Metroid Dread نیز حضور خواهد داشت و قرار است چهره آشنایی را ببینیم.

بازی Metroid Dread در 8 اکتبر برای Nintendo Switch منتشر می‌شود. در هفته‌های آینده منتظر جزئیات بیشتر باشید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

PS5 در ماه جولای از نظر فروش از کنسول‌های نسل نهمی Xbox پیشی گرفت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید