کالکشن Mass Effect: Legendary Edition از فردا روی Game Pass قرار می‌گیرد

بر اساس آخرین اطلاعات، Outer Wilds و Spelunky 2 دو عنوان مهم دیگری هستند که قرار است در ماه ژانویه به این سرویس اضافه شوند.

مایکروسافت جدیدترین دسته از بازی‌هایی را که به کاتالوگ Game Pass بر روی PC، کنسول‌ها و فضای Cloud اضافه می‌شوند، معرفی کرده و تعدادی از بازی‌های بزرگ نیز در این میان به چشم می‌خورند. کالکشن Mass Effect: Legendary Edition عنوانی است که بیش از همه متمایز است و همانطور که شایعات به تازگی نشان داده‌اند، این سه گانه ریمستر شده در تاریخ 6 ژانویه/16 دی در اختیار کاربران PC Game Pass و Xbox Game Pass Ultimate (از طریق EA Play) قرار می‌گیرد.

علاوه بر کالکشن Mass Effect: Legendary Edition، بازی Outer Wilds نیز دیگر عنوان مهمی است که از فردا از طریق سرویس Game Pass برای کنسول، PC و سرویس Cloud منتشر خواهد شد. در همین حال، 23 دی نیز شاهد عرضه غافلگیرکننده بازی Spelunky 2 بر روی Xbox One خواهیم بود. عنوان روگ لایت تحسین شده استودیو Mossmouth در سال 2020 برای برای PS4 و PC و در سال 2021 برای Switch عرضه شد و بلافاصله پس از عرضه برای Xbox، به Game Pass برای کنسول و PC خواهد پیوست. بازی تیراندازی اول شخص The Anacrusis، که به صورت Co-op قابل بازی است نیز در همان روز روی کنسول و PC به این سرویس اضافه خواهد شد.

علاوه بر این‌ها دو بازی Gorogoa و Olija نیز دو عنوان دیگری هستند که هر دو برای Game Pass بر روی کنسول، PC و سرویس Cloud از امروز در دسترس هستند.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

Amazon Studios به دنبال ساخت سریال سری Mass Effect است

Mass Effect: Legendary Edition احتمالاً به گیم‌پس می‌آید

احتمال دارد در عنوان بعدی سری Mass Effect از Unreal Engine 5 استفاده شود

منبعGamingbolt

حتما بخوانید