Mass Effect: Legendary Edition احتمالاً به گیم‌پس می‌آید

بر اساس آخرین خبرها، صفحه این بازی در فروشگاه Xbox احتمال عرضه آن بر روی این گیم‌پس را قوت بخشیده است.

مجموعه Mass Effect: Legendary Edition سری محبوب علمی-تخیلی RPG استودیو BioWare را در اوایل سال جاری با ارتقای جلوه‌های بصری و همچنین بهبود گیم‌پلی به سخت‌افزارهای ویدئوگیمی مدرن آورد. به گفته EA، ناشر این مجموعه، علاوه بر استقبال فوق‌العاده منتقدان، فروش آن نیز بهتر از حد انتظار بود. حالا به نظر می‌رسد که این مجموعه قرار است به زودی در دسترس مخاطبان گسترده‌تری نیز قرار بگیرد.

بر اساس آنچه که سایت لهستانی XGP گزارش داده است، صفحه فروشگاه Xbox برای مجموعه Mass Effect: Legendary Edition اخیراً با ذکر اینکه این سه‌گانه ریمستر شده با استفاده از سرویس Xbox Game Pass قابل دسترسی است، به روز شده است. اگرچه به نظر می‌رسد که دوباره این صفحه به حالت اولیه خود بازگشته است. اگرچه در این باره خبر رسمی‌ای اعلام نشده است، این نکته را باید گفت که برای مشترکین سرویس Xbox Game Pass Ultimate که به EA Play نیز دسترسی دارند، احتمال زیادی وجود دارد که این اتفاق بیفتد؛ زیرا EA معمولاً بیشتر (اگر نه همه) بازی‌های خود را بر روی EA Play منتشر می‌کند. به عنوان مثال، به تازگی، این شرکت بازی It Takes Two را که یکی از عناوین تحسین شده سال 2021 است، در اختیار مشترکین سرویس گیم‌پس قرار گرفت.

Mass Effect: Legendary Edition بر روی PC و کنسول‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس در دسترس است. BioWare در حال حاضر روی بازی اصلی بعدی سری Mass Effect نیز کار می‌کند. بر طبق گزارش‌ها ممکن است شاهد این باشیم که در این نسخه، از Unreal Engine 5 استفاده شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی It Takes Two این ماه به سرویس Game Pass می‌آید

انتشار بازی Total War: Warhammer 3 روز اول عرضه بر روی Game Pass

منبعGamingbolt

حتما بخوانید