spot_img

بازی Marvel’s Wolverine روح بازی‌های Insomniac را در خود دارد

رایان اشنایدر از Insomniac می‌گوید که تیم استودیوی آن‌ها در حال خلق اثری ویژه است.

معرفی بازی Marvel’s Spider-Man 2 از سوی Insomniac بدون شک با خوشحالی بسیاری همراه بود؛ به خصوص اینکه بسیاری از تیم توسعه‌دهنده بازی اول قرار است در این نسخه نیز حضور داشته باشند. با این حال، این استودیو با معرف بازی Marvel’s Wolverine حسابی طرفداران‌اش را هیجان‌زده کرد. مدت زمان تیزر معرفی بسیار کوتاه بود؛ اما پنجه‌های آدامانتیمی ولورین نشان داده شد. خوشبختانه، رایان اشنایدر، رئیس بخش استراتژی فرنچایزها و روابط استودیویی Insomniac، جزئیات بیشتری را در وبلاگ PlayStation درباره این بازی ارائه کرد.

او تأیید کرد که بازی Marvel’s Wolverine همکاری‌ای بین Insomniac ،Marvel و Sony Interactive Entertainment است. این بازی انحصاری PS5 بوده و مانند مرد عنکبوتی، ولورین نیز شخصیتی است که «عمیقاً مجبور به دفاع از افرادی است که کمتر قادر به دفاع از خود هستند». این عنوان مستقل خواهد بود و شاهد حضور برایان هورتون، مدیر بخش خلاقیت بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales و کامرون کریستین، کارگردان آن بازی، در آن هستیم.

«مشابه بازی‌هایی که از کاراکتر مرد عنکبوتی ساخته‌ایم، هدف ما در اینجا نه تنها احترام به DNA چیزی است که این شخصیت را بسیار محبوب می‌کند، بلکه به دنبال فرصت‌هایی هستیم تا این شخصیت احساس تازه‌ای به مخاطب بدهد و انعکاسی از روح استودیو Insomniac باشد.» اشنایدر همچنین اضافه کرد که بازی Marvel’s Wolverine هنوز «در مراحل اولیه توسعه» است. با این حال، اشنایدر اطمینان می‌دهد که بر اساس «روایت احساسی و گیم‌پلی پیشرفته» که او تا کنون دیده است، «تیم در حال حاضر چیزی واقعاً خاص ایجاد می‌کند.»

در مورد Marvel’s Spider Man 2، اعلام شده است که بازی در سال 2023 منتشر می‌شود و همچنین اینکه انحصاری PS5 است. در این بین باید منتظر جزئیات بیشتر از Marvel’s Wolverine باشید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

بازی Marvel’s Wolverine در جریان ایونت PlayStation معرفی شد

بازی Marvel’s Spider-Man 2 معرفی شد؛ عرضه در سال 2023

بازی Marvel’s Spider-Man 2 تنها برای PS5 عرضه خواهد شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید