بازی Marvel’s Wolverine در جریان ایونت PlayStation معرفی شد

در یک سورپرایز بزرگ، دیشب در جریان ایونت PlayStation فاش شد که قرار است استودیو Insomniac این بار به سراغ کاراکتر ولورین برود و بازی‌ای بر اساس آن بسازد.

استودیوی Insomniac Games به لطف Marvel’s Spider-Man و Marvel’s Spider-Man: Miles Morales در سال‌های گذشته، بیش از هر زمان دیگری از موفقیت برخوردار بوده است. و صد البته آن‌ها همچنان به دنبال جهان مارول خواهد بود و می‌خواهند بازی Marvel’s Spider Man 2 را در سال 2023 عرضه کنند. اما این تنها بازی آن‌ها از جهان مارول نخواهد بود. بازی Marvel’s Wolverine دیگر سورپرایز Insomniac Games بود.

یکی از اتفاقات ایونت جدید PlayStation که تعجب همه را برانگیخت و شور و هیجان زیادی در گیمرها ایجاد کرد، معرفی بازی Marvel’s Wolverine بود که توسط Insomniac Games در حال توسعه است. این به این معنی است که این استودیو در یک نمایش، دو بازی را معرفی کرد. در این تریلر هیچ تصاویری از گیم‌پلی بازی نشان داده نشد و فقط شاهد چند تصویر کوتاه CG بودیم که در آخر با یک نمای بسیار زیبا از پنجه‌های ولورین به پایان رسیدند. در حال حاضر، تنها چیزی که می‌دانیم این است که این بازی ساخته خواد شد و مراحل تولید آن آغاز شده است.

هنوز هیچ تاریخ انتشار برای بازی Marvel’s Wolverine به اشتراک گذاشته نشده است، اما به احتمال زیاد توسعه آن در حال حاضر در مراحل اولیه است؛ بنابراین ممکن است مدتی طول بکشد تا شاهد انتشار بیشتر آن باشیم. با توجه به انتشار Marvel’s Spider Man 2 در سال 2023، احتمالاً در سال 2024 شاهد عرضه Marvel’s Wolverine خواهیم بود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تولد دوباره‌ی یک قهرمان | بررسی بازی Marvel’s Spider-Man

امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌سازی بازی Marvel’s Spider-Man از PS4 به نسخه‌ی ریمستر میسر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید