بازی Marvel’s Spider-Man 2 معرفی شد؛ عرضه در سال 2023

دیشب علاوه بر بازی Marvel’s Wolverine، استودیوی Insomniac Games یک سورپرایز دیگر نیز داشت: معرفی نسخه جدید Marvel’s Spider Man 2.

Insomniac Games ممکن است با معرفی بازی Marvel’s Wolverine همه را شگفت‌زده کرده باشد؛ اما اشتباه نکنید؛ این استودیو کماکان بازی بعدی از کاراکتر مرد عنکبوتی کار می‌کند. بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سال 2023 اکران می‌شود و مایلز مورالس و پیتر پارکر شخصیت‌های اصلی آن هستند. و اگر به اندازه کافی هیجان‌زده نشده‌اید، باید بگوییم که بله؛ ونوم نیز در این بازی حضور خواهد داشت.

البته ماجرا بیشتر از آن چیزی که همه در این تریلر دیدیم است. یک شخصیت مرموز در بازی Marvel’s Spider-Man 2 حضور دارد که به دنبال به چالش کشیده بوده و کل تریلر را روایت می‌کند. ازسوی دیگر به نظر می‌رسد ونوم مشتاق مبارزه با مایلز مورالس و پیتر پارکر است. برای چند لحظه کوتاه نیز مرد عنکبوتی پیتر پارکر را دیدیم که از اندام عنکبوتی آهنی استفاده می‌کند تا دشمنان خود را از بین ببرد. موضوعی که بحث‌های زیادی را برانگیخته است. در مورد این که ونوم این بار چه کسی است، هنوز مطمئن نیستیم و برای اینکه در این باره حدس و گمان بزنیم، خیلی زود است.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 هنوز راه درازی در پیش دارد و فقط می‌توان تصور کرد که منحصر به پلی استیشن 5 نیست. با اینکه نمی‌توان به طور قطع این را گفت، با این حال ظاهر به حدی خوب است که احتمالاً تنها برای کنسول نسل نهمی سونی عرضه خواهد شد. برای یک ماجراجویی دیگر با پارکر و مورالس آماده‌اید؟

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

تولد دوباره‌ی یک قهرمان | بررسی بازی Marvel’s Spider-Man

امکان انتقال فایل‌های ذخیره‌سازی بازی Marvel’s Spider-Man از PS4 به نسخه‌ی ریمستر میسر شد

بازی Marvel’s Wolverine در جریان ایونت PlayStation معرفی شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید