spot_img

پچ جدید بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy منتشر شد

بر اساس جدیدترین خبرها، قابلیت ری تریسینگ بر روی دو کنسول PS5 و Xbox Series X از جمله تغییراتی است که این پچ به همراه دارد.

 با اینکه از انتشار Marvel’s Guardians of the Galaxy حدود یک ماه می‌گذرد و این عنوان اکشن ماجراجویی تک‌نفره با واکنش‌های مثبت منتقدان و مخاطبان مواجه شده است، توسعه‌دهنده آن یعنی Eidos Montreal هنوز به وضوح به دنبال پیاده‌سازی پیشرفت‌هایی در این بازی است. حالا و همانطور که وعده داده شده بود پچ جدید بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy نیز منتشر شده و چندین پیشرفت قابل توجه را با خود به همراه داشته است

در پچ جدید بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy که این عنوان را در PS4/PS5 به نسخه 1.05، در Xbox One به نسخه 1.6 و در Series S/X به نسخه 2.6 ارتقاء می‌دهد، چندین تغییر عمده را شاهد هستیم. بزرگترین این تغییرات اضافه شدن حالت ری تریسینگ در دو کنسول PS5 و Xbox Series X است. در همین حال، در نسخه Xbox Series S این بازی همچنین گزینه‌ای برای نرخ فریم بدون محدودیت بین 30 فریم بر ثانیه تا 60 فریم به بازی اضافه شده است. در نسخه پایه PS4 نیز بهبودهایی را در عملکرد بازی شاهد هستیم. علاوه بر این، در جدیدترین پچ بازی شاهد رفع باگ‌ها، بهبود پایداری و موارد دیگری نیز بوده‌ایم.

بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy بر روی PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 ،Xbox One ،PC و به عنوان یک نسخه انحصاری کلاود بر روی Nintendo Switch در دسترس است.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

پچ جدید Marvel’s Guardians of the Galaxy باگ‌های آن را برطرف می‌کند

سیستم مورد نیاز بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy مشخص شد

فهرست اچیومنت‌ها/تروفی‌های Marvel’s Guardians of the Galaxy منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید