بازی Mafia The Definitive Edition به سرویس PS Now می‌آید

Celeste و Final Fantasy 9 دیگر بازی‌های مهم این سرویس در این ماه خواهند بود.

شاید باورش سخت باشد؛ اما بالاخره نوامبر 2021 نیز فرا رسیده. یک چیز خوب در مورد جلو رفتن اجتناب‌ناپذیر زمان اما این است که همه سرویس‌های مختلف با عناوین جدیدی به روز می‌شوند که تجربه‌شان برای ما لذت‌بخش خواهد بود. یکی از این سرویس‌ها، سرویس PS Now سونی است. این سرویس متمرکز بر استریم اکنون به شما امکان می‌دهد اکثر بازی ها را دانلود کنید. در این ماه ترکیبی بی‌نظیر از بازی‌های مختلف بر روی این سرویس قرار خواهد گرفت که می‌توانید در دل آن‌ها از خیابان‌های جنایت‌زده گرفته تا دنیاها و سرزمین های خارق‌العاده را شاهد باشید.

یکی از مهم‌ترین بازی‌های PS Now در نوامبر Mafia The Definitive Edition است. این بازی یک بازسازی کامل از اولین بازی این سری است و شما را به گشت‌و‌گذار در یک خانواده جنایتکار در یک محیط جهان باز می‌برد. دومین عنوان پرمخاطبی که قرار است روی این سرویس قرار بگیرد، Final Fantasy 9 است. این بازی یک ریمستر از عنوان کلاسیک PS1 است و آخرین بازی اصلی دوره زمانی نخستین کنسول سونی است. در این بازی گروهی از متحدان نه چندان شبیه به هم به سفری در دنیاهای متفاوت می‌روند. در مقیاسی کوچک‌تر، ما پلتفرمر تحسین‌شده Celeste و همچنین شبیه‌ساز جذاب سرویس تحویل کالا به نام Totally Reliable Delivery Service را خواهیم داشت. جزئیات کامل‌تر در این باره را می‌توانید در وبلاگ رسمی PlayStation اینجا بخوانید.

این بازی ها از 2 نوامبر در این سرویس در دسترس خواهند بود. گفته می‌شود که Mafia Definitive Edition تا ۲۸ فوریه بر روی PS now حضور خواهد داشت. هنوز تاریخ دقیقی برای خروج سه بازی دیگر از این سرویس مشخص نشده است. علاوه بر این قرار است در ماه نوامبر سه بازی PS VR نیز در اختیار کاربران سرویس PS Plus قرار بگیرد.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید:

سونی نام تجاری PlayStation PC را رسماً ثبت کرده است

سه بازی PS VR در اختیار کاربران PlayStation Plus قرار خواهد گرفت

منبعGamingbolt

حتما بخوانید