بازی Lost Judgment شامل هشت بازی از عناوین کلاسیک سگا خواهد بود

این عناوین شامل‌ بازی‌هایی از جمله Alex Kidd in Miracle World و Maze Hunter 3-D خواهد بود.

بر طبق اخبار منتشره علاوه Sonic the Fighters در دستگاه آرکید و فعالیت‌هایی مانند اسکیت بورد، بازیکنا اسپین جدید مجموعه Yakuza همچنین می‌توانند به لطف سیستم Sega Master در داخل بازی، برخی از عناوین اکشن قدیمی سگا را نیز تجربه کنند. استودیو Ryu ga Gotoku که توسعه بازی Lost Judgment را بر عهده داشت است، توییتی جدید اسامی همه این عناوین را که در مجموع هشت بازی خواهند بود تأیید کرد. این عناوین شامل موارد زیر است:
🕹️ Alex Kidd in Miracle World
🕹️ Fantasy Zone
🕹️ Penguin Land
🕹️ Quartet
🕹️ Enduro Racer
🕹️ Woody Pop
🕹️ Maze Hunter 3-D
🕹️ Secret Command

با این حال، شما بلافاصله به همه این‌ها در بازی Lost Judgment بازی‌ها پیدا نمی‌کنید. وقتی یگامی در جهان بازی گشت‌و‌گذار می‌کند، کارتریج‌های مختلف این بازی‌ها را پیدا می‌کند و بعد می‌تواند آن‌ها را در دفتر خود بازی کند. این که چگونه این موارد کشف خواهند شد، باید مشخص شود. بنابراین با هر NPCای که در Lost Judgment دیدید، دوست شوید و ماموریت‌های جانبی و داستان‌هایی را که در مدرسه برایتان پیش می‌آید، تکمیل کنید.

Lost Judgment در 24 سپتامبر برای Xbox Series X ،Xbox One ،PS4 و PS5 منتشر می‌شود. پیشتر تریلر یک‌ساعته‌ای که پارکور و مبارزات این بازی را نشان داده می‌شد، منتشر شده است. همچنین پیشتر در بازی‌نما اسکرین‌شات‌های منتشر شده از مبارزات بازی Lost Judgment را قرار داده بودیم که می‌توانید از لینک زیر به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید.

تصاویر جدیدی از بازی Lost Judgment توسط سگا منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید