احتمالاً سگا دمویی برای بازی Lost Judgment منتشر می‌کند

این بازی در ماه سپتامبر منتشر می‌شود، منتهی ممکن است سگا بخواهد قبل عرضه آن، چشمه‌ای از آن چه قرار است در این بازی ببینیم را به ما نشان بدهد.

هر محتوایی که تابحال درباره Lost Judgment منتشر شده، جذاب و چشم‌گیر به نظر می‌رسد و احتمالاً اگر طرفدار این مجموعه بازی‌ها باشید تاکنون تصمیم خود را برای اینکه این بازی را تجربه کنید یا نه، گرفته‌اید. با این حال، اگر هنوز دو به شک هستید، به نظر می‌رسد که به زودی فرصتی برای امتحان کردن بازی این پیدا کنید تا متوجه شوید آیا ارزش وقت گذاشتن دارد یا نه.

همانطور که در اعلامیه PSN در توییتر مشاهده شد، به نظر می‌رسد که فایل‌های دموی نسخه جدید Judgment اخیراً در پایگاه داده ژاپنی شبکه PlayStation Network آپلود شده است. به طور خاص ، «نسخه آزمایشی حافظه قضاوت نشده» آپلود شده که  از نام آن می‌توان فهمید که با نوعی نسخه دمو سروکار داریم.

با توجه به این واقعیت که Lost Judgment اولین نسخه جهانی و چند پلتفرمی برای سری Yakuza/Judgment خواهد بود، می‌توان چنین در نظر گرفت که نسخه دمو در سراسر جهان و برای همه پلتفرم‌ها در دسترس خواهد بود. باز هم باید تاکید کرد که وجود چنین دمویی توسط سگا به طور رسمی تأیید نشده است و بنابراین باید منتظر اخبار و اطلاعات بیشتری ماند.

بازی Lost Judgment در ۲۴ سپتامبر برای پلتفرم‌های PS5 ،Xbox Series X/S ،PS4 و Xbox One عرضه می‌شود. همانطور که پیشتر گفته بودیم داستان بازی Lost Judgment از آنجا شروع می‌شود که افسر آکیهیرو اهارا برای بررسی یک پرونده آزار جنسی به دادگاه می‌رود. وقتی او به جسدی اشاره می‌کند که متعاقباً در ایزاکی ایجینچو در یوکوهوما کشف شد، حال نوبت به یاگامی می‌رسد که همه قطعات پاز را با هم ترکیب کند. او باید به مدرسه‌ای در یوکوهاما حمله کند، با دشمنان در سایه خود (از جمله کازوکی سوما، که سندیکای هنگ کنگی RP را رهبری می‌کند) دست‌وپنجه نرم کند و با چالش‌های درون خودش نیز مواجه شود.

مرتبط با این خبر در بازی‌نما بیشتر بخوانید.

تصاویر جدیدی از Lost Judgment توسط سگا منتشر شد

بازی Lost Judgment شامل هشت بازی از عناوین کلاسیک سگا خواهد بود

تریلر داستانی جدیدی برای بازی Lost Judgment منتشر شد

منبعGamingbolt

حتما بخوانید